Статті

Як вберегти свій гаджет у відпустці

telefon v piskuНа вулиці літо, люди активно їздять відпочивати на моря, мандрують у ліси та відвідують інші красиві місця. Тому, на даний час є досить актуальною тема як саме оберегти свій гаджет від різніх несприятливих умов. Цього року я, а також деякі мої колеги не змогли вберегти свої гаджети від сил природи (постраждала фотокамера, мобільний телефон тощо). Все-ж таки природа знає купу способів як пошкодити Вам девайс. Сподіваюсь, дана стаття допоможе Вам вберегтись від неприємних несподіванок.

 

 

 

 

 

 

На даний час моїм основним телефоном є смартфон Samsung  SGH-i897 Captivate, дисплей якого покриває відоме своїми захисними можливостями скло gorilla glass. Як відомо, його дуже важко подряпати, але все-таки можливо. Я не раз у вигляді експерименту показував його міцність, дряпаючи його ножиком і подряпини на ньому так і не з’явилися. Але при носінні телефону в шортах без чохла та сумочки на пояс я одного рауз помітив на своєму телефоні подряпину. Винуватим у цьому виявився пісок. Тож рекомендую при поході на пляж класти телефон в сумочку чи чохол, попередньо пересвідчившись що у ньому немає піску.

 

iphone-display-defekt

 

На морі в мене стався ще один нещасний випадок, правда цього разу з цифровим фотоапаратом Canon Ixus-110 IS. При фотографуванні дівчат у морі, я опустив його не дуже високо над рівнем моря. У цей час надішла хвиля і намочила його бризками. Як тільки це сталось, я оперативно витягнув з нього батарею. Вода, нажаль, добряче попала в середину апарата. Після цього я швидко побіг додому і кинув його в тарілку з сухим рисом (рис поглинає вологу) і поставив у місце де був хороший протяг. Як відомо солена вона є дуже шкідливою для електроніки. Якби то був не фотоапарат, можна би було перед тим його кинути до спирту, але оскільки тут є лінзи, цього робити не треба. Також  не рекомендується продувати техніку феном і ставити після цього на сонце.

 

Після того, як фотоапарат пролежав 2 дні на протязі, він став включався, щоправда глючили ще деякі кнопки, але через день він все-таки відійшов. Станом на сьогодні він фотографує, і функціонує все крім спалаху. Відніс його у ремонт, як будуть результати я Вас повідомлю.

Так, що не повторюйте моєї помилки :).

 

sonim water


І останній випадок, який стався не в мене, але в мого знайомого, який відпочивав на морі. Прикрий випадок стався з його мобільним телефоном. Ситуація була наступною: він розклав свої речі досить близько до моря, а у цей день була буря і через це вода надходила далі ніж звичайно, відповдно його телефон та інші речі накрило водою. Телефон по сьогоднішній день не працює, бо не він не витягнув одразу батарею, не вжив інших вказаних мною заходів, а намагався одразу його увімкнути.

 

Ну що ж, хочу вам порадити більш уважніше стежити за вашими мобільними друзями і намагатись оберігати їх від вище названих випадків, а якщо вже сталась якась прикрість, не займайтесь самодіядбністю і дійте за інструкцією.

.

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області