Статті

Як правильно наклеїти захисну плівку на екран пристрою

Багато хто з користувачів захищає екран свого смартфону захисною плівкою. Цей спозіб захищає екран пристою від подряпин і потертостей в процесі експлуатації. Але не всі знають як правильно наклеювати плівку на екран. Саме про те як правильно наклеїти захисну плівку на екран Вашого смартфону, телефону, КПК, планшету чи іншого гаджету ми розповімо Вам у цій статті.

Як правильно наклеїти захисну плівку:

Крок 1:

Ретельно протріть екран пристрою і переконайтеся, що на ньому не залишилося часток пилу, відбитків пальців, жирних плям або інших забруднень. Зверніть увагу саме на пил, на екрані не повинно залишитися ні однієї пилинки, тому протирати екран потрібно серветкою без ворсу. Як правило в комплекті з плівкою йде спеціальна серветка для протирання екрану. При протиранні можна трохи зволожити серветку водою або спеціальним засобом. Ні в якому разі не застосовуйте при протиранні побутові чистячі засоби або засоби на основі спирту (горілка, одеколон) або сам спирт. Для очищення екрану відмінно підходять серветки та спреї для рідко кристалічних моніторів.

Крок 2:


Дістаньте захисну плівку з упаковки. Як правило, до двох верхніх кутів плівки прикріплені паперові наліпки. Ці наліпки служать для того, щоб відокремити захисну плівку від упаковочної плівки, яка власне і приклеєна до однієї з наліпок.

Отже, покладіть плівку на стіл і притиснувши щільно одну наліпку до столу потягніть за іншу наліпку тим самим відділяючи упаковочну плівку від захисної. Не варто відразу видаляти всю упаковочну плівку, оскільки до зворотної сторони захисної плівки торкатись не можна. Трохи відведіть упаковочну плівку по всій довжині і прикладіть захисну плівку вздовж до екрану. Тепер потрібно трохи натиснути і захисна плівка ляже на екран Вашого пристою. У випадку якщо Ви наліпили плівку не рівно сміливо можете її віддерти і приклеїти знову.

Крок 3:


У випадку якщо у Вас з'явилися бульбашки повітря під плівкою - не бійтеся. Якщо плівка якісна, то візьміть кредитну картку і проведіть нею по плівці, розганяючи бульбашки з під плівки назовні. Таким чином бульбашки мають зникнути. Якщо цього не відбудеться, отже плівка не високої якості і навряд чи вона прослужить Вам довго.

Поради:


* Не варто заводити захисну плівку під пластик, від краю екрану повинен бути невеликий проміжок. Особливо це стосується VGA екранів.
* Якісну плівку можна зняти і помити під струменем води якщо до неї зі зворотного боку пристав пил, але не варто робити це часто.
* У процесі експлуатації плівку можна чистити будь-яким не агресивним засобом, а краще звичайною водою.
* Якщо ви будете експлуатувати її правильно плівка прослужить Вам не менше 12 місяців, тому не варто купувати кілька штук одразу.
* Якщо в процесі нанесення плівки кілька порошин все ж потрапило під неї, не варто знімати і мити її. Наступного разу Вам навряд чи вдасться приклеїти її краще. Та й пилинки стануть менш помітні через деякий час.
* Дуже рекомендуємо придбати плівку відразу при покупці приствою. Оскільки екран нового пристрою захищений технологічною плівкою видаливши яку ви отримаєте невинно чистий екран на який ідеально ляже захисна плівка.

* Практично неможливо протерти екран ідеально в домашніх умовах - завжди залишаються ворсинки і пил (або вони налетять поки ви будете клеїти плівку). Щоб їх прибрати найкраще підходить ПАПЕРОВИЙ СКОТЧ або будь-який скотч що не залишає клею на поверхні після відлипання.
* Якщо залишилися порошинки після наклеювання плівки - відігніть край плівки і тим же паперовим скотчем приберіть пил і ворс. Повністю плівку відклеювати не треба.

* Щоб позбутися пилу, потрібно у ванну набирати багато гарячої води, так щоб було багато пару. Знімаєте з екрану пил, він осяде разом з парою. Після цього спокійно наклеюйте плівку. Але будьте обережні операція повинна тривати не більше декількох хвилин, інакще можливо утворення конденсату всередині телефону.

* Спосіб клеїти мокру плівку дозволяє якісно наклеїти плівку навіть при великій запиленості приміщення. Отже, підставте плівку під струмінь чистої води, і після цього добре її струсіть (залишаться мікросопічні краплі води, але зовсім небагато, на око не видно). Потімо прикладаємо плівку до екрану і банківською картою "виганяємо" воду з під плівки. Легше виганяти її до країв размо з бульбашками повітря. Зауважте, що слід акуратно підбирати воду з країв екрану ганчірочкою що йде в комплекті щоб вода не витекла за екран. Вода також забере з собою пилюку. Якщо не зловживати надлишком вологи - наклейка займає близько хвилини. Таким чином плівка наліплюється ідеально, бульбашок і сміття не буває врінціпі. Але ОБЕРЕЖНО: можливе замикання! У такому випадку спробуйте просушити екран феном!

* Обережніше користуйтеся кредитною карткою - не прикладайте надмірних зусиль.

Шматка та карта для розгладження плівки, що йдуть у комплекті з плівками фірми Screen Guard

Фото захисної плівки з наліпками з двох сторін

screen_guard_3

Інструкція по наліпці плівки

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області