Статті

Роумінг закордоном в Болгарії

roumingЯ цього року відпочивав за межами нашої неньки України, а був я саме в м. Обзор, яке знаходиться в Болгарії. Дуже цікаво для мене було оцінити деякі моменти, які були пов`язані з мобільним зв`язком. Я чесно кажучи взагалі цього разу вперше був закордоном і все там було для мене дуже цікаве. Навіть було цікаво спостерігати, як багато хто з прекрасної частини людства спілкувався по мобільному до того часу, поки не перетнув кордон. Взагалі все зовсім по інакшому, коли перетинаєш кордон.... 

 

Після поселення, одна моя знайома попросила пошукати їй сім-карту місцевого оператора. В салоні мобільного зв`язку, я попросив стартовий пакет, щоб дешевше дзвонити на Україну, вони попросили в мене паспорт, але я його при собі не мав і вони дали мені сім-карту оператора Mtel. Можливо з паспортом дзвінки би на Україну були дешевші, бо наскільки я не помиляюся з нього хвилина розмови на Україну була в районі 9 гривень на наші гроші. Для порівняння з таксофона дзвінок був десь по 3,6 гривень за хвилину.  В даного оператора дзвінки до оператора платні, а також ми дзвонили знайомій на болгарський мобільний номер, там щось почало говорити на болгарськи, вона трубку не взяла, але десь гривня знялася з рахунку.... 

Доречі знайомі дівчата їздили в місто Варна, то там в вихідний день їм так і не вдалося поповнити рахунок із-за того, що не було айбоксів і салони мобільного зв`язку не працювали у вихідні. 

СМС з наших операторів на Україну вартує десь в районі 3 гривень. Хвилина вхідного дзвінка на Київстар становила десь 12 гривень. Вихідні дзвінки не робили, оскільки треба було мати досить багато грошей на рахунку.


mtel


Я наприклад на відпочинку майже відпочивав від дзвінків. Для зв`язку я використовував свій Samsung Captivate, попередньо встановивши на нього клієнт для роботи з соціальною мережею вконтакті та додаток Skype. Як на мене це оптимальний варіант для спілкування коли і скільки тобі потрібно! В місті Обзор, без проблем можна найти кафешку з безкоштовним Wi-Fi, при замовленні чогось на ваше прохання скажуть пароль на точку доступу. Правда один раз наткнувся на точку доступу де спілкуватися по Skype було неможливо із-за маленької швидкості. Не рекомендую сидіти на відпочинку багато часу в мережі, а насолоджуватися побільше відпочинком :). 


wifi obzor


Навіть незнаю, що вам ще розповісти :). Бажаю гарного відпочинку, хто вирушить в ці краї! Мені там дуже сподобалося, отримав купу позитивних вражень. Якщо будуть якісь запитання - з радістю відповім на них. 

Автор : btamedia