Статті

Налаштування IMAP протоколу у GMAIL (google mail)

Gmail Imap Settings

Поштовий сервіс GMAIL є одним з напопулярніших безкоштовних сервісів електронної пошти на сьогоднішній день. Хочеться зазначити, що зростанням популярності останнім часом він завдячує операційній системі Google Android, яка для використання Android Market вимагає обліковий запис GOOGLE, створюючи який Ви автоматично і безкоштовно отримуєте обліковий запис електронної пошти GMAIL. Але не всім відомо, що у всесвітньовідомого поштового сервісу GMAIL (GOOGLE MAIL) є можливісь отримувати з нього пошту сторонніми поштовими клієнтами (Microsoft Outlook or Apple Mail, Mozilla Thunderbird та ін.) через протокол IMAP. 

 

Детальніше: Налаштування IMAP протоколу у GMAIL (google mail)

Війна гігантів. Чим загрожує Apple залежність від Samsung?

Цей рік приніс багато скандалів та війн в сфері мобільного зв`язку. Напевне Ви вже чули про "війну року" між компаніями Apple та Samsung. Парадоксальність цієї судової тяганини не обговорювалася тільки ледачими, адже корейська компанія є одним з найбільших постачальників для Apple. І хоча керівництво та юристи компанії з Купертино продовжують зберігати зарозуміле мовчання і не бажають коментувати дану ситуацію, технічні фахівці та економісти вирішили розібратися в питанні більш докладно. 

 

 

Детальніше: Війна гігантів. Чим загрожує Apple залежність від Samsung?

Як вберегти свій гаджет у відпустці

telefon v piskuНа вулиці літо, люди активно їздять відпочивати на моря, мандрують у ліси та відвідують інші красиві місця. Тому, на даний час є досить актуальною тема як саме оберегти свій гаджет від різніх несприятливих умов. Цього року я, а також деякі мої колеги не змогли вберегти свої гаджети від сил природи (постраждала фотокамера, мобільний телефон тощо). Все-ж таки природа знає купу способів як пошкодити Вам девайс. Сподіваюсь, дана стаття допоможе Вам вберегтись від неприємних несподіванок.

 

 

 

 

Детальніше: Як вберегти свій гаджет у відпустці

Роумінг закордоном в Болгарії

roumingЯ цього року відпочивав за межами нашої неньки України, а був я саме в м. Обзор, яке знаходиться в Болгарії. Дуже цікаво для мене було оцінити деякі моменти, які були пов`язані з мобільним зв`язком. Я чесно кажучи взагалі цього разу вперше був закордоном і все там було для мене дуже цікаве. Навіть було цікаво спостерігати, як багато хто з прекрасної частини людства спілкувався по мобільному до того часу, поки не перетнув кордон. Взагалі все зовсім по інакшому, коли перетинаєш кордон.... 

Детальніше: Роумінг закордоном в Болгарії

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області