Статті

Враження та думки про новинки на Nokia World

nokia worldСьогодні Nokia представила свої перші смартофони на ОС Windows Phone Mango, пару телефонів на S40, а також декілька аксесуарів. Чи будуть ці новинки популярними – покаже час. Але презентація як на мене була досить цікавою, вже давно Nokia не оголошувала такої кількості пристроїв. Головне, щоб пристрої вчасно добралися до ринку і коштували адекватні гроші. Давайте олзглянемо що цікавого анонсувала Nokia....

 

Перша новинка - Nokia Lumnia 800 отримала досить якісний 3,7 AMOLED ClearBack дисплей та 8 Мп камеру з оптикою Carl Zeiss, авто фокусом, а також подвійним LED-спалахом.  Що до платформи, то цей смарт оснащений процесором 1,4 ГГц, 512 Мб RAM, 16/32 Гб пам'яті плюс 25 Гб на Хмарному Скайдрайв.

 

Характеристики на сьогодні не вражають, якщо прорівняти з флагманами на ОС Android та новим iPhone 4S. Але це все-рівно прогрес для Nokia, яка нещодавно не мала в асортименті продукти навіть з 1 ГГц процесорами. Дизайном новинка дуже нагадує смартфон Nokia N9. І хоч N9 працює на іншій ОС, думаю багато чого прийшло в цей смартфон від Nokia N9.

nokia-lumia-800

Друга новинка це Nokia Lumnia 710.  За характеристиками цей смартфон подібний до  Nokia Lumnia 800.  Різниця між ними полягає у дисплеї, який виконаний за технологією TFT (діагональ ідентична), меншим обсягом вбудованої пам`яті (лише 8 Гб),  та камерою з меншою роздільною здатністю (лише 5 Мп). Дизайн в смартфона, як на мене, більш молодіжний. 

 

nokia-lumia-710 cyan

  

Щодо цін на вищеописані смартфони, то наразі для Європи оголошено 420 євро за Nokia Lumnia 800 і 270 євро за Nokia Lumnia 710. В Україні вони мають з`явитися в районі Нового року, і зрозуміло що у нас вони  будуть коштувати суттєво дорожче. Як на мене ціна за Nokia 800 є завеликою, особливо якщо порівняти її з конкурентами в цій ціновій категорії... Що до Nokia 710, то ця модель, думаю, буде користуватися суттєво більшим попитом, особливо за рахнок ціни, і все-таки марка Nokia ще користується хорошим попитом і багато хто розпочне знайомство з ОС WP7 якраз з смартфонів фінського виробника. 

 

 

Nokia Asha 200  та Nokia Asha 201  представляють собою моноблоки з QWERTY-клавіатурами без сенсорного дисплея. Різниця між ним в тому, що молодша модель може працювати з двома сім-картками.

До плюсів можна записати заявлений час програвання музики - 52 години та підтримка карт пам'яті до 32 Гб включно. Також ці новинки будуть поставлятися в багатьох кольорових варіантах, буде навіть кислотний зелений колір для кислотної молоді :).

 

nokia-asha-200-201

 

Nokia Asha 300  представляє собою моноблок з тачскріном, 1 ГГц процесором, вай-фай та 3G. А також є GPS з Картами Нокія. Це не смартфон а телефон на Нокіївській платформі Series 40. В ньому зразу є вшитий магазин додатків для S40. Як на мене, апарат вийшов симпатичний. 

 

nokia-asha-300

 

Але найбільше з телефонів мені сподобався Nokia Asha 303.

У нього дисплей виріс до 2,6 дюймів, плюс вмонтована повноцінна QWERTY-клавіатура. На презентації було пакзано, що на ньому можна буде грати в хітову гру Angry Birds. Вітепер Злі птиці будуть і на платформі Нокія S40! Моделька для своєї ніші теж вдала. Але в нашій країні не дуже люблять пристрої в такому форм-факторі і цей телефон не буде винятком. Апарат заслуговує уваги.  

 

nokia-asha-303

 

 

Коротко про все інше

На перезентації говорилося досить багато про маркетинг. Мабуть, пристрої Нокіа з WP будуть просуватися з розмахом. Реклами думаю буде достатньо :). Докладе до цього руку і компанія Microsoft, яка наразі з заздрістю спостерігає на успіхи платформи Google Android.

Зі сцени так гарно описували простоту та інтуїтивність тайлів в Windows Phone, що це звучить приблизно так: "Якими ми були досі ідіотами, і дизайн сімбіан з її іконками ніякий". Хоча ми вже пам'ятаємо презентацію Nokia N97, і що насправді випустила на ринок Nokia - спільного там не багато :)

 

Цікавий сервіс Nokia Music - це як би база даних інтернет-радіостанцій з музикою різних стилів. Радує що сервіс є безкоштовним.

Також було анонсовано Nokia Live View - браузер доповненої реальності. Цікаво буде подивитися на нього в дії.

 

Nokia-Live-View 


Також були представлені гарнітури Nokia Purity, які були створені у співдружності з компанією Monster. Думаю звук буде в них хороший :). Nokia славилась якісними гарнітурами.

 

Ну що ж, нам залишиося дочекатися новинок і "помацати"  їх вживу. Успіх новинок залежить від двох факторів:

1. Ціни на моделі. Якщо вони будуть адекватними - вони доб'ються певного успіху.

2. Брак при виробництві має бути мінімальним. Не таким як у C7 та N8.

 

Незабаром чекайте детальних оглядів цих новинок на нашому сайті.

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області