Новини

Тижневий аналітичний дайджест №6

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

vertu smartfon constellation questЦей рік, який був досить насичений на події, по трошки підходить до завершення. Цей тиждень в основному тішив нас хорошими новинами, такими, як повернення компанії Panasonic на ринок Європи та що WebOS все-таки прововжить своє подальше існування. Ну що ж давайте ретельно розглянемо основні події, які відбулися минулого тижня і спробуємо їх проаналізувати. 

 

 

 

 

 

Кінець люксових телефонів Vertu під керівництвом Nokia

У Financial Times проскочила інформація про те, що Nokia збирається продати свою дочірню компанію Vertu. Виробник люксових телефонів, вартість яких починається від 4 000 Євро останнім часом не тішить своїми результатами, адже проблеми материнської компанії безпосередньо впливають і на нього. Відповідно те, що продукти від Nokia втрачають свою популярність, вбиває продажі телефонів Vertu, так як люди хочуть знайти в дорогому корпусі не застарілу ОС Symbian, а щось на кшалт Android або ж iOS. В Nokia повідомляють, що в другому кварталі 2012 року компанія повністю відокремиться від Nokia, інших коментарів поки немає.

 

vertu smartfon constellation quest

 

Прибутки компанії не розкриваються, але за різними оцінками, вона складає від 200 до 300 мільйонів євро. Якщо ретельно підрахувати, то обсяг ринку телефонів Vertu в 2011 році повинен скласти максимум 50 000 штук, але скоріше всього це число буде значно менше, приблизно 20-25 тисяч. Що дійсно  цікаво, так це те, що на продажі у нашого північного сусіда, тобто у Росії, припадає 20 відсотків від усіх продажів Vertu!!! Протягом 2011 року продажі в Росії впали на 30 відсотків і продовжують скорочуватися. Причина в тому, що Vertu не запропонувала ринку ніяких нових цікавих пристроїв, а сама марка вже приїлася, цільова аудиторія в більшості випадків вибере iPhone, так як його функціональність значно вища, а виділятися телефоном немає ніякого сенсу. Роль такого аксесуара відіграє автомобіль, але ніяк не телефон. Скоріше всього, якраз зменшення продажів - одна з основних причин, чому в Nokia хочуть позбутися цього підрозділу. Але в будь-якому випадку відокремелення Vertu від Nokia буде помітним, протягом найблищих двох років марка буде під гігантським тиском. Як один з варіантів, це втеча Vertu з тонучого корабля, коли топ-менеджмент намагається врятувати марку. Обидва сценарії не є надто позитивними.

 

Повернення Panasonic у Європу

У березні 2012 року, через п'ять років відсутності активності в сфері мобільного зв’язку за межами Японії, компанія Panasonic все-таки повернеться на світовий ринок! Причому японський виробник планує розпочати продажі, як на європейському, так і на американському ринку. І для того, щоб завоювати серця вибагливих користувачів, які вже є розбалувані айфонами та пристроями на ОС Android, інженери Panasonic розробили цікавий новий ультратонкий смартфон. Даний смартфон отримає 4,3-дюймовий OLED-дисплей з роздільною здатністю qHD, підтримкою NFC і матиме особливість, яка є рідкістю для сучасних смартфонів - це водо-і пилонепроникний корпус.

 

panasonic europe android

 

Представники Panasonic говорять про майбутнє компанії у цій сфері з оптимізмом. Вони прогнозують, що в 2016 фінансовому році вони продадуть близько 15 мільйонів смартфонів, 9 мільйонів з яких припадуть саме на міжнародний ринок. Як на мене смартфон має свій інтригуючий дизайн та досить хороші характеристики. Мені дуже приємно, що японські виробники починають повертатися на міжнародні ринки, нагадаємо, що раніше Sharp оголосила, що також виходить на міжнародний ринок. Велику роль в цьому відіграє саме ОС Android. Буде цікаво простежити, чим в подальшому потішать нас японські виробники, адже японська техніка завжди була якісною і технологічно просунутою :).

 

 

Чутки навколо Sony Ericsson Nozomi (Arc HD)

Останнім часом в мережі випливає все більше чуток навколо ще не анонсованого смартфону Sony Ericsson Nozomi. Останні фото мають досить хорошу якість, по ним цже можна оцінити дизайн смартфону. В мережі були помічені фото моделей, як білого так і чорного кольорів.

 

Sony Ericsson Nozomi

 

Раніше цей апарат був відомий нам під назвою Sony Ericsson Nozomi, але джерела говорять, що кінцеву назву він отримає: Sony Ericsson Xperia Arc HD. Його анонс скоріше всього відбудеться на виставці CES 2012. Апарат, як на мене, отримав досить цікавий дизайн, який віділяться на фоні багатьох досить однотипних смартфонів, особливо його виділяє прозора сенсорна полоска знизу корпусу. Характеристики у нього як на сьогоднішній день досить потужні, але згідно чуток в момент його виходу на ринок уже будуть анонсовані чотирьохядерні пристрої, а тут «лише» два ядра. В плюси можна записати камеру на 12 Мп та 4,3” дисплей з роздільною здатністю 1280х720 пікселів. Ну, чекати його виходу лишилося не довго... Отже скоро ми більш детально розглянемо цей апарат.

 

WebOS стане відкритою операційною системою 

Керівництво компанії HP, нарешті, вирішило майбутню долю операційної системи webOS. Причому рішення вийшло досить несподіваним. За словами виконавчого директора Hewlett-Packard Мег Уітман (Meg Whitman) webOS не буде продана якійсь зацікавленій компанії, а перейде в розряд відкритих проектів. Більше того, HP буде і далі підтримувати та розвивати дану ОС. «Ми дуже вражені webOS і розуміємо, що ідеальний варіант - зробити технологію відкритою, розвивати та інвестувати в неї. Ми використовуємо міць спільноти розробників, щоб зробити з webOS найкращу альтернативу іншим операційним системам » - коментує Мег Уїтман. 

 

web os povertayetsya

 

Крім того, журналістам Techcrunch вдалося взнати у представників ради директорів HP деяку інформацію щодо майбутні пристроїв Hewlett-Packard, які будуть працювати під управлінням webOS. Згідно отриманої інформації, HP, скоріше всього, не буде випускати ніяких продуктів з webOS в 2012 році. Зате скоріше всього вже в 2013 році буде анонсований новий планшет, який отримає webOS. Чи щось з цього вийде – побачемо через рік. Все-таки наразі доля у операційної системи, яка була розроблена компанією Palm, була не надто легкою. І не факт, що з введенням моделі open source виробники кинуться штампувати пристрої на основі webOS. Все-таки, позиції Android сьогодні виглядають набагато стабільніше.

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області