Новини

Тижневий аналітичний дайджест №1 за 2012 рік

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

2012 мобтех

 

Колектив МОБТЕХ щиро вітає всіх відвідувачів та клієнтів з Новим 2012 Роком та Різдвом Христовим! У цьому новорічному тижневому дайджесті ми розглянемо Вам про події останнього тижня 2011 року.  Чим запам’ятався цей тиждень? Насамперед найбільше уваги до себе привернули чутки щодо продажу фінської компанії Nokia компанії Microsoft. Якщо це дійсно виявиться правдою, цікаво що вийде з цього тандему. Також все більше чуток пропливає навколо компанії Sony Ericsson, яка швидше за все в недалекому майбутньому перетвориться у «просто» Sony. Про це та інші події читайте далі. 

 

 

Microsoft купить Nokia?

 

В кінці тижя в мережу попали чутки, що компанія Microsoft може поглинути колишнього лідера продажів смартфонів та мобільних телефонів - відому всім фінську компанію Nokia. Причому за даними інформаційного агентства Bloomberg, впевненість у швидкій угоді між двома компаніями висловлюють в тому числі багато співробітників Nokia. Називається навіть приблизна сума даного грандіозного придбання Microsoft - 19 мільярдів доларів. Що стосусується керівництва Nokia, то інформація про продаж бізнесу з виробництва мобільних телефонів називається «безпідставними чутками». Але чи насправді все так безпіставно? Адже всім відомі проблеми в компанії Nokia, масові скорочення працівників компанії та їхні невтішні фінансові звіти. 

microsoft-and-nokia-logo

Як би там не було, ринок все-таки позитивно сприйняв цю чутку, оскільки після повідомлення Bloomberg акції фінського виробника піднялися в ціні відразу на 3%. Теперішнє становище фінської компанії є скрутним, вона по трошки втрачає як ринок, так і лояльних клієнтів. Я гадаю, що навіть якщо Microsoft викупить Nokia – то покращення ситуації ми побачимо не скоро. Причиною цієї затримки є також те, що операційна система від софтверного гіганта Microsoft значно програє в розвитку Android та iOS. Так, що в найближчі пів року - рік не варто чекати явного покращення ситуації в обох компаніях.  На кінець 2011 року королями мобільного бізнесу являються Apple, Google та Samsung, з чим їх і вітаємо! 

 

 

 

Як змінилося життя з сучасним Мобільним інтернетом?

 

Мобільний інтернет суттєво розвинувся за останніх пару років, і в цьому велика заслуга розвитку ринку мобільних терміналів. Дисплеї сучасних мобільних пристроїв вже дозволяють комфортно переглядати контент в мережі Інтернет, "сидіти" в соціальних мережах, завантажувати фото та відео. Багато питань можна легко вирішувати в дорозі. Це все стало звичним для нас, але ще не так давно це здавалося фантастикою….

 

mobile internet

 

Навіть судячи по собі, під час поїздки в громадському транспорті чи очікуючи його на зупинці я можу комфортно відповісти на листи по електронній пошті, подивитися необхідну інформацію в мережі Інтернет, відповісти колегам Вконтакте, зробити дзвінок по Skype, і т.д. Крім того є купа програм, які суттєво допомагають в повсякденному житті і для яких необхідний доступ до Інтернет.

 

Наприклад, для мене, зручно вести бізнес через додаток Приват24 для ОС Andorid. Він дозволяє переказати гроші на іншу карту чи рахунок, поповнити будь-який мобільний рахунок, переглянути баланс по карті, тощо. Також мені в нагоді стала програма PopCornUA, в якій можна переглянути онлайн список фільмів, які йдуть в кінотеатрі, який з кінотеатрів знаходиться блище до Вас і знайти його на карті. Зручно переглядати погоду на день екрані свого мобільного. Facebook, Skype, Twitter, Вконтакте, ICQ - клієнти цих сервісів розроблені вже для всіх популярних платформ і Ви можете спілкуватись по ним в дорозі чи на природі.

 

Тішить, що прогрес не стоїть на місці і нам все зручніше виконувати звичні нам дії в мобільному режимі. Цікаво взнати, як допомагає Вам мобільний інтернет у повсякденному житті і які порграми Ви використовуєте?

 

 

Що чекає Sony Ericsson? Sony Ericsson без Ericsson?!!


Нижче наведений фотознімок викликав багато обговорень фанатів Sony Ericsson і не тільки…

  

Sony mobile

 

Даний знімок був виявлений в Twitter. Як стверджує інформатор що надав цей знімок на фото зображена штаб-квартира компанії Sony Ericsson в Хаммерсміт. Цілком можливо, що демонтаж назви компанії був проведений напередодні новорічних свят. Хоча не виключений також і той варіант, що після відновлення вивіски ім'я виробника позбудеться приставки «Ericsson» і забарвиться виключно в японські відтінки.

 

До того як був виявлений цей знімок зміна бренду на Sony очікувалася лише в другій пловині наступного року. Якщо в загальному оцінити останні кроки компанії, то можна оцінити їх, як позитивні. Вона зобов'язалась перевести всю лінійку Xperia 2011 року на останню версію Android, середній клас пристроїв пропонує набагато цікавіші пропозиції та кращий функціонал ніж у минулорічних апаратах.  Як завжди, продукція компанії оснащена хорошими фото камерами. Звичайно, теперішній флагман компанії не може зрівнятися по характеристикам з флагманими інших компаній по характеристикам (нагадаємо, в асортименті виробника немає рішень з двоядерними процесорами), але легко поконкурує з ними  по дизайну.

 

Коли Sony накінець випустить на ринок двоядерний телефон, на ринку вже скоріш за все будуть присутні чотири ядерні рішення. Тішить, що компанія не забуває про механічні клавіші на своїх апаратах які, як на мене, зручніші за сенсорні. Загалом останні кроки компанії більш позитивні, ніж негативні. Сподіваюсь що в новому році цю компанію будуть чекати успіхи і правильний маркетинг.

 

З Новим Роком дорогі читачі!!! Веселих свят!

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області