Статті

Топ 10 телефонів та смартфонів за 2011 рік за версією Мобтех

Top-10-mobile-phones-2011От і пройшов ще один рік, за який у сфері мобільних телефонів сталось безліч важливих подій. Настав час зробити певні підсумки.У 2011 році активно зростали всі сектори мобільного ринку. Ринок смартфонів виріс за 12 місяців мало не на 100%. Якщо минулого року сумарна кількість проданих смартфонів майже досягла позначки в 300 млн пристроїв, то в 2011 році продажі склали понад 500 млн пристроїв. Кожним четвертим проданим мобільним пристроєм в 2011 році був смартфон. Отже, 2011 рік був досить насиченим на анонси смартфонів, і показав нам які компанії вробники йдуть в правильному напрямку, а які впевненим кроком прямують до прірви. Позитивних анонсів, звичайно, виявилося суттєво більше, про що і пропоную прочитати в даній статті.  

 

 

 

 

1. Samsung Galaxy S2 i9100

 

Перше місце ми одноголосно присуджуємо флагману корейської компанії Samsug - Samsung Galaxy S2 i9100. Цей флагман довів, що компанія рухається у правильному напрямку і продемонстрував усім технічну першість виробника. Навіть серед знайомих я помітив, що багато хто з них вибирає між Galaxy S2 та Apple iPhone 4 або 4s, хоча ще рік перед трим серед претендентів на топові смартфони набагато частіше з'являлись апарати від інших компаній, таких, наприклад, як флагманські моделі від HTC (HTC Desire HD). Samsung Galaxy S2 добре зарекомендував себе серед користувачів, а відсутність дорогих матеріалів та унікального дизайну не завадила йому стати надпопулярним. Багато хто замовив у Миколая чи Діда Мороза саме цю модель.  :)

 

samsung galaxy S2

 

 

2. Apple iPhone 4S

 

Друге місце ми присуджуємо Apple iPhone 4S. Так, це не помилка, саме ДРУГЕ місе, хоча впевнений що чисельна армія фанатів Apple закидає нас за це гнилими помідорами. Багато хто чекав, що замість нього на ринок вийде Яблукофон п`ятого покоління, але цього, нажаль, так і не сталося. Хоча цей апарат користується впевненим попитом, але варто відзначити, в Європі модель продається не так добре як планувалось. Багато кого ця модель розчарувала своїми мінімальними відмінностями від попередник. Логіка тут дуже проста: який сенс купувати Apple Iphone 4S, якщо Apple iPhone 4 ще у продажі, та й ще за значно нижчою ціною? Нагадуємо, що сновна різниця між моделями 4 та 4S полягає у тому, що у старшій моделі встановлений 2-ядерний процесор замість одноядерного, та 8-мегапіксельна камера (у Apple iPhone 4 вона має 5 Мп).   

 

white-iphone-4s

 

 

3. Motorola RAZR XT910

 

Третє місце, на нашу думку, варто віддати смартфону Motorola RAZR XT910. Хоч він і не стане бестселером у продажах, але оригінального та запам’ятовуючого дизайну в нього не забрати. Все-таки у апарата є свій шарм та стиль.  До того-ж Моторола використала в апараті цікаві матеріали та зробила апарат максимально тонким

 

Motorola-RAZR-XT910

 

4. Samsung Galaxy Note GT N7000

 

На четвертій сходинці розташувався смартфонопланшет Samsung Galaxy Note GT N7000. Дана модель відрізняється поєднанням в собі, як мобільного телефону, так і невеликого планшета. Апарат буде  цікавим для тих, хто малює, робить нотатки, або займається бізнесом - він був помічений мною у багатьох торгових агентів та мерчандайзерів яким замінив старі комунікатори від HP. Близький до ідеалу супутник для творчих людей. Він звичайно підійде не для кожної людини в наслідок своїх немалих розмірів, але унікальності у нього не віднімеш. Це зовсім новий клас пристроїв. Але клас - однозначно!

 

Samsung-Galaxy-Note

 

 

 

5. Samsung Galaxy Nexus Prime

 

На п'ятому місці у нашому хіт параді Samsung Galaxy Nexus Prime. По перше,  це перший апарат з Android 4.0 на борту. По друге технічні характеристики апарату на досить високому рівні, хоча в дечому він відстає від теперішнього флагмана компанії Samsung Galaxy S2. Це все, звичайно, було зроблено через те, що незабаром буде оголошений новий флагман компанії, якому не можна перебивати продажі. Дуже негативно здивувала вмонтована в Nexus Prime камера, яка має лише 5 мегапікселів.

 

 

Galaxy-Nexus

 

 

6. HTC Desire S (S510E)

 

Шосте місце присуджується смартфону відомої тайванської компанії, яка цього року трохи втратила позиції - це  HTC Desire S (S510E). Пристрій пропонує хороше співвідношення ціна/якість, хороші матеріали, приємну у повсякденному користуванні оболонку HTC Sense. Але, нажаль, цей пристрій не несе ніяких революційних технологій. Смартфон що просто працює. Рекомендую звернути увагу на цей пристрій людям з обмеженим бюджетом.

 

htc desire s

 

7. HTC Sensation Z710E

 

Сьоме місце присуджене смартфону HTC Sensation Z710E. Хоча на сьогоднішній день він по сукупності характеристик уже програє флагманам від Samsung та Apple, але в цьому апараті усуненені деякі попередні болячки компанії. Наприклад тут досить пристойна камера, та кращий ніж у попередників звук. Також, звичайно, не можуть не тішити хороші матеріали корпусу та приворожує вигнуте скло на передній панелі. 

 

htc sensation

8. Samsung Galaxy Ace S5830 

 

Смартфон Samsung Galaxy Ace S5830 посів восьме місце у нашому Топ 10. Він став справжньою зіркою в середньому сегменті Android-фонів. Не в останню чергу цим він завдячує зростанню популярності марки Samsung та тому, що апарат досить сильно нагадує апарат від Apple. Загалом це дуже приємний смартфон і багатьом користувачам його буде більш ніж достатньо для повсякденних задач.

 

 

 Samsung Galaxy Ace s5830

 

9. Sony Ericsson XPERIA Arc X12i

 

На дев`яту сходинку ми встановили флагман спільного шведсько-японського підриємства Sony Ericsson - XPERIA Arc X12i. Варто зазначити, що новинка є одним з найгарніших пристроїв на операційній системі Android в 2011 році. Крім того він є дуже тонким та суттєво відрізняється від загальної маси з «айфоноподібним» дизайном. Апарат виглядає дуже привабливо і вражає всіх навколо своєю товщиною - це лише 8,7 мм! Іміджевий продукт для шанувальників бренду. Must Have!

 

 

se xperia arc

10. Lg Optimus One P500

 

Останнє місце в нашому хіт параді дісталось смартфону від компанії LG - це Optimus One P500. Апарат вийшов вдалим - хороші матеріали корпусу, приваблива ціна, але головне - мінімально комфортне розширення дисплею для Android і ніяких проблем з програмами (при QVGA-розширенні телефони дешевші, але є проблеми з програмами та іграми). Фактично дана модель стала народною і в неї рекордні продажі, в першу чергу тому, що компанії вдалося витримати чудове співвідношення ціна/якість.

 

LG Optimus One P500

 

 

Якщо Ви ще не зробили собі подарунок на Новий рік, рекомендую Вам обрати його з вищевказаних моделей - не прогадаєте.Веселих свят!

 

 

Автор : btamedia