Статті

Тижневий аналітичний дайджест №2 за 2012 рік

htc i samsungПройшов ще один теждень. Люди активно готуються до Паски, а ринок мобільних терміналів продовжує постачати нас різноманітною цікавою інформацією. В даному аналітичному дайджесті ми поговоримо про успіхи Samsung та ситуацію з HTC, обговоримо чутки щодо камерофона Nokia на Windows Phone, поділимося новими чутками,  що оточують планшет Google, а також про ситуацію з канадською RIM.

 

 

 

  

Детальніше: Тижневий аналітичний дайджест №2 за 2012 рік

Топ 10 телефонів та смартфонів за 2011 рік за версією Мобтех

Top-10-mobile-phones-2011От і пройшов ще один рік, за який у сфері мобільних телефонів сталось безліч важливих подій. Настав час зробити певні підсумки.У 2011 році активно зростали всі сектори мобільного ринку. Ринок смартфонів виріс за 12 місяців мало не на 100%. Якщо минулого року сумарна кількість проданих смартфонів майже досягла позначки в 300 млн пристроїв, то в 2011 році продажі склали понад 500 млн пристроїв. Кожним четвертим проданим мобільним пристроєм в 2011 році був смартфон. Отже, 2011 рік був досить насиченим на анонси смартфонів, і показав нам які компанії вробники йдуть в правильному напрямку, а які впевненим кроком прямують до прірви. Позитивних анонсів, звичайно, виявилося суттєво більше, про що і пропоную прочитати в даній статті.  

 

 

Детальніше: Топ 10 телефонів та смартфонів за 2011 рік за версією Мобтех

Ексклюзивне інтерв'ю генерального директора ТОВ "Астеліт" (бренд life:))

lifeАгентство "Інтерфакс-Україна" провело інтерв`ю з генеральним директором оператора компанії Астеліт (торгова марка Life :) ) - Олександром Бариновим. В ході інтерв`ю було видобуто багато цікавої інформації, такої, як фінансові успіхи компанії у цьому році, тарифну політику та багато інших питань, про які ви можете прочитати далі. 

Детальніше: Ексклюзивне інтерв'ю генерального директора ТОВ "Астеліт" (бренд life:))

Тижневий аналітичний дайджест №1 за 2012 рік

2012 мобтех

 

Колектив МОБТЕХ щиро вітає всіх відвідувачів та клієнтів з Новим 2012 Роком та Різдвом Христовим! У цьому новорічному тижневому дайджесті ми розглянемо Вам про події останнього тижня 2011 року.  Чим запам’ятався цей тиждень? Насамперед найбільше уваги до себе привернули чутки щодо продажу фінської компанії Nokia компанії Microsoft. Якщо це дійсно виявиться правдою, цікаво що вийде з цього тандему. Також все більше чуток пропливає навколо компанії Sony Ericsson, яка швидше за все в недалекому майбутньому перетвориться у «просто» Sony. Про це та інші події читайте далі. 

 

Детальніше: Тижневий аналітичний дайджест №1 за 2012 рік

Тижневий аналітичний дайджест №6

vertu smartfon constellation questЦей рік, який був досить насичений на події, по трошки підходить до завершення. Цей тиждень в основному тішив нас хорошими новинами, такими, як повернення компанії Panasonic на ринок Європи та що WebOS все-таки прововжить своє подальше існування. Ну що ж давайте ретельно розглянемо основні події, які відбулися минулого тижня і спробуємо їх проаналізувати. 

 

 

 

 

 

Детальніше: Тижневий аналітичний дайджест №6

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області