Статті

Початок тестування високошвидкісного інтернету від Воля з протоколом Docsis 3.0

volya Docsis 3.0

Вирішив трохи відійти від традиційного формату порталу і замість тестування заліза спробувати прийняти участь в тестуванні нового високошвидкісного  інтернет-проколу Docsis 3.0. Саме таку пропозицію (від якої я просто не зміг відмовитися) мені сьогодні люб’язно запропонувала компанія Воля, яка і вводить цю, революційну для Львова, технологію.  Протокол сьогодні є найшвидшим для домашніх користувачів. Мені запропонували  швидкість до 150 Мбіт на секунду. Як мені сказали, таких щасливчиків ще біля сотні в різних районах Львова. Ідея тестування без додаткових для мене затрат мені дуже сподобалася. Чимало провайдерів спочатку щось вводять, а вже потім експериментують на юзерах за гроші самих юзерів; окрім провайдерів цим також традиційно грішить корпорація Microsoft.

 

 

Загалом Docsis 3.0 ще досить молода технологія не лише для України, але й для всього світу. Прочитав, що вона вже використовується провідними провайдерами в понад 20 країнах світу і особливо популярна в таких країнах, як США, Великобританія та Японія (і загалом в Східних країнах).  Сутність третього доксісу полягає в об’єднанні одразу 4 каналів, що і надає змогу зробити стрімкий стрибок в швидкості. В теорії це має також позитивно впливати на стабільність з’єднання, що я і спробую перевірити під час тестування. У Волі в додаток до інтернету йде і досить непоганий набір каналів, що є досить приємним бонусом.


Docsis 3.0 

Тестувати нову технологію я буду різними засобами: звичайні завантаження, торенти, спід тест, відео он-лайн – в теорії можна буде дивитися навіть Blue-Ray відео - можливо ще щось в процесі вигадаю. Новий модем для Docsis 3.0 ззовні нічим особливо не відрізняється від модему Docsis 2.0: щонайменше подивимось як він нагрівається після цілого дня безперервної роботи. Спеціально спробую вижати максимум в різні години: не буду обмежуватись лише ранком чи навпаки годинами-пік. Про перші результати відпишусь вже досить скоро.

 

Слід зазначити що безлімітний пакет за технологією DOCSIS 3.0 зі швидкістю до 150 Мбіт/с буде коштувати 199,90 гривні у місяць.

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області