Статті

Перший погляд на Galaxy Nexus та Android 4.0

samsung galaxy nexusБагато хто з нетерпінням чекав релізу Android Ice Cream Sandwich 4.0, а тепер з надією сподівається, що виробники незабаром обновлять (і чи взагалі обновлять) їхній пристрій до нової версії ОС Android. В основному, усі провідні виробники за винятком Sony Ericsson будуть обновляти до нової версії ОС лише свої флагманські пристрої. Sony Ericsson обновить ВСЮ лінійку своїх Android пристроїв, які вийшли в 2011 році. Одним з найбажаніших смартфонів  зараз стає Galaxy Nexus, на якому власне і була представлена ​​Android Ice Cream Sandwich 4.0. Думаю буде цікаво розглянути даний апарат поближче і оцінити його плюси і мінуси. Ну і звичайно розглянути саму нову ОС....

 

 

 

Ну що ж, почнемо розглядати апарат адже цікаво на якому залізі працює перший пристрій на ICS (Ice Cream Sandwich).

 

Galaxy Nexus

 

Galaxy Nexus має цікавий зігнутий дизайн, який чимось віддалено нагадує Samsung Galaxy S, але при цьому він абсолютно не схожий на iPhone, що не може не тішити :). Дисплей прикритий склом, але відомо, що це не Gorilla Glass, але захист приблизно на тому-ж рівні. Над екраном знаходяться датчик освітленості та наближення і фронтальна камера на 1,3 мегапіксела. Фізичних та сенсорних клавіш на лицьовій стороні немає, тому, незважаючи на різницю в розмірах екрану між Galaxy Nexus і SGS II (4,65 проти 4,27 відповідно), загальні габарити смартфонів досить схожі, а завдяки своїй формі, новий гуглофон лежить в руці набагато краще, ніж плоский Galaxy S2.

 

samsung galaxy nexus

 

Верхній торець Galaxy Nexus позбавлений будь-яких елементів, у той час як на нижній був винесений 3,5 мм аудіо роз'єм  і порт microUSB. Права грань зайнята невеликим роз'ємом у який можна під'єднати такі аксесуари, як док-станцію і чохол з додатковим акумулятором, а також кнопкою увімкнення смартфону. На лівій грані розміщена лише гойдалка гучності.

 

 

Задня панель смартфону виконана із спеціального матеріалу від Samsung, який також використовується в SGS II та Galaxy Note, тільки тут він ще й до того прогумований, і на мою думку не раз врятує його від падіння :))). Але, варто відзначити, що за певний час використання з'явився люфт нижнього правого кута, хоча спочатку його не було. Можливо це лише проблема тестового примірника. Задня кришка, до речі, непогано гнеться. Знизу розміщений виступ з динаміком (правда наразі він дуже тихий, десь у два рази тихіший за такий в SGS II, але гучність обіцяють підвищити новими прошивками), зверху розміщена 5 Мп  камера та спалах.

 

galaxy nexus galaxys7

 

По камері варто відзначити, що зважаючи на її незначне розширення, підтримується Full HD відео запис, та й загальна якість відео і фото виявилась на досить хорошому рівні. І це не може не радувати, адже багато хто думав, що камера в новому гуглофоні буде "ніяка". 

 

galaxy nexus vs galaxys5

 

В загальному пристрій виявився досить приємним. Тим більше, що в його основі лежить платформа TI OMAP 4460, 1 Гб оперативної та 16 Гб фізичної пам'яті, а працює все це добро від акумулятора ємністю 1750 mAh. Ну і звичайно варто відзначити Super Amoled HD дисплей. Він є дуже подібним до Super Amoled Plus матриці. Відмінні кути огляду, гарна передача кольору, немає випалюючого для очей контрастності (правда наразі, в налаштуваннях немає налаштування «Режиму екрану», мабуть, за замовчуванням варто середнє значення). Щоправда в матриці використовується технологія PenTile, що трошки псує загальну картину, хоча при такій роздільній здатності це не критично.  

 

benchmark galay nexus

benchmark galay nexus 2

 

Багато кого цікавить питання чи варто міняти Samsung Galaxy S II на Samsung Galaxy Nexus? Якщо так, то які переваги отримає власник?

 

1. Ми одразу отримуємо нову ОС і все, що з нею пов'язано, хоча це питання часу, бо незабаром ICS з'явится і на Samsung Galaxy S2.

2. Роздільна здатність екранку. Зображення будуть виглядати краще на матриці 1280х800 пікселів, ніж на 800х480.

3. Оновлення кожної нової версії буде приходити швидше саме на Nexus.

4. На NEXUS встановлено"голий" Android 4.0, який дуже приємний у повсякденінй роботі у порівнянні з тим, що може зробити Samsung зі своїм Touch Wiz. 

5. Камера хоч і має менше розширення, але не сильно втрачає в якості

6. TI Omap 4460 використовується в LG Optimus 3D, тому малоймовірно, що пристрій буде працювати повільніше за SGS II або йому подібних.

7. Я впевний, що для нього буде велика кількість різноманітних прошивок на любий смак, як і на кожен попередній Nexus. 

 

ОС Android Ice Cream Sandwich 4.0

 

Нажаль, у нас на руках був смартфон з досить сирою прошивкою, яка датується 2 вересням, а на презентації показували вже більш свіжу збірку, так що робота по ОС не припиняється. Мною були помічені такі проблеми: при введенні пароля в поштовому клієнті система починала виводити на екран якісь символи, але вони не сильно заважали; після одного з розблокувань робочий стіл трохи звузився і перемикався в зменшеному вигляді, все вирішилося ще одним розблокуванням. Але я гадаю, що дані проблеми вже давно вирішені в свіжих прошивках

.

Нова версія ОС приносить багато різноманітних нововедень. Наприклад, миттєвий запуск камери. Тут Google звичайно дешо перебільшив, але швидкість запуску камери збільшилася, так що тепер жарти про те, що можуть робити власники Droid Bionic під час запуску камери підуть у минуле :).

 

Суттєво змінився додаток контактів, тепер він має незрозумілий блакитний колір, що дещо лякає. У всьому іншому він зручний - має три вкладки зі зручним перемиканням, які не можуть не тішити після знайомства зі стандартною "набиралкою" з минулих версій. 

 

ice cream sandwich android 4

 

Диспетчер завдань теж дуже зручний, тепер він отримав мініатюри. Також в кращу сторону змінився Notifications Tray. Якщо перший просто було скопійовано в смартфони з планшетної версії ОС Honeycomb і додано можливість «вимикати» програми, якщо викинути його мініатюру за межі екрану, то другий отримав повністю змінений дизайн, став повністю чорним, отримав постійне посилання на налаштування та інші можливості. 

 

lock-ics

 

Екран блокування тепер схожий на такий у Honeycomb, плюс додався швидкий доступ до камери. Є розблокування по фотографії.

 

Домашній екран так само отримав функціонал з планшетній версії ОС, плюс додана функція створення папок "drag-and-drop" - ви створюєте папку, перемістивши одну іконку на іншу. Нижній док-бар тепер можна налаштовувати і тепер туди можна поміщати будь-які чотири програми або папки.

 

Можна легко змінювати розмір віджетів (але тільки частково, це залежить від віджета). До речі, тепер по довгому тапу на екрані можна лише змінити шпалери, всі віджети тепер в окремому пункті списку додатків, туди ж потрапила і категорія «ярлик». Додати ж звичайне посилання на додаток можна перетягнувши його із загального списку на робочий стіл. Тепер список прокручується горизонтально, знову-таки, як в планшетах.

 

Змінився додаток налаштувань, тепер все, що пов'язане зі зв'язком, винесено на першу сторінку, в тому числі перемикачі WI-Fi і Bluetooth. Можна задавати поріг для передачі даних і дивитися, коли, який і скільки трафіку спожив додаток.

 

Що далі?

 

Як ви напевно помітити, в даному матеріалі ми розповіли далеко не всі зміни, які принесе нова версія ОС. Проблема полягає в тому, що в нас була можливість попроцювати лише з дуже раннім примірником даної ОС. Як буде можливість, то ми поділимося повноцінним оглядом. В загальному Android Ice Cream Sandwich 4.0 приворожує своєю закінченістю та довершеністю, а сам інтерфес радує своєю цільністю. Єдина ОС, яка може з нею конкорувати - це iOS, яка має свої недоліки, а також і переваги. Радує, що пошуковий гігант не стоїть на місці, а поступово розвиває свої розробки. 

 

Чекаємо на Ваші коментарі.

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області