Статті

Android Ice Cream Sandwich - можливості нової ОС

Android-Ice-Cream-SandwichОстанніх пару тижнів були досить багатими на новини. Крім гучних анонсів від Apple, пошуковий гігант потішив Android-фанатів комунікатором Samsung Galaxy Nexus, який працює під керуванням нової ОС Android Ice Cream Sandwich (Android 4.0). Система є новою, але взагальному ніяких глобальних змін у ній немає, хоча в цій версії є багато невеликих удосконалень, які оптимізують інтерфейс і підвищують зручність роботи з пристроєми на цій операційній системі.

Перші зміни зразу помітні з екрану блокування, з якого можна швидко запустити камеру та переглянути панель сповіщень (Action Bar) не знімаючи при цьому блокування, а так само Roboto - нового шрифту який був створений для пристроїв, які оснащені дисплеями високої роздільної здатності.

 

lock-ics

lock-camera-ics

 

Нововведення Android Ice Cream Sandwich наступні:

Android Ice Cream Sandwich 4.0 SDK вже доступний для завантаження з офіційної сторінки Android. Першим апаратом з ОС Ice Cream Sandwich, як нам відомо став Galaxy Nexus, про можливість поновлення старіших пристроїв наразі нічого невідомо, хоча ті з них, що використовують Gingerbread цілком здатні працювати і з ICS, що само по собі вже обнадіює.

 

{youtube}-F_ke3rxopc{/youtube}

 

allapps-ics

calendar-widget-ics

 contact-call-ics

tts-ics

 usage-all-ics

usage-maps-ics

browser-ics

contact-email-ics

camera-ics

gallery-edit-ics

beam-ics

face-unlock-ics

 

Так само, ви можете подивитися повну презентацію Google Galaxy Nexus/Android Ice Creams Sandwich, яка триває 57 хвилин:

 

{youtube}Ts5WBm0tXzI{/youtube}

 

Висновок

 

Радує, що компанія Google постійно удосконалює свою вдалу ОС Android. Android Ice Creams Sandwich - не можна назвати революцією, це скоріше всього вірне покращення попередньої версії, з купою різних доробок. Радує заява Google, ща дану ОС легше буде портувати на пристрої легше ніж це було у свій час зробити з Android 2.3. Ну що ж лишилося глянути на фінальний примірник даної ОС і ретельно її протестувати.  

 

Стаття підготовлена за матеріалами: developer.android.com

Автор : btamedia