Статті

150 мегабітний інтернет від Волі відтепер у Львові!

volya Docsis 3.0

31 серпня компанія Воля провела презентацію у Львові на честь офіційного запуску високошвидкісного інтернету на основі технології Docsis 3 з 1 вересня 2011 року. Презентація проходила в Євроготелі, на зустрічі були журналісти і представники телеканалів, а також я, як представник сайту Мобільні Технології і представник з сайту Воробус - Jorgen з дружиною. Мені в загальному конференція сподобалася, я зміг задати ті питання, на які хотів почути відповідь. Про це все читайте далі.

  

  

На конференції були присутні Ерік Франке - Перший віце-президент (СОО) і директор з регіонального розвитку компанії Воля, Микола Музала - директор львівського регіонального підприємства компанії та Аліна Сігда - кервник відділу по зв`язках з громадськістю. Доповідь представників компанії проходила на досить високому рівні. Розповіли по крокам переваги інтернету від їхньої компанії. Було згадано, що інвестиції на обладнання для вправадження Docsis 3 вкладено близько 10 мільйонів гривень. В готелі всі бажаючі могли перевірити швидкість інтернету на місці, оскільки там була проведена виділена лінія від Волі. Багато чого було сказано про переваги саме цього інтернету, але про це вже було написано на нашому сайті.

 

erik franke volya lviv

 

Перейду до запитань, які я задав Миколі Музалі. 

Я. - Чи будете ви підключати до мережі малозаселені райони міста Львова?

М. - В планах є покрити своєю мережою все місто. Також зараз плануєтсься серйозне будівництво мережі до Євро-2012, щоб жителі міста і гості змогли насолоджуватися швидкісним інтернетом.

 

Я. - Цікавить чи буде в майбутньому збільшена швидкість віддачі?

М. - В даній технології, якщо збільшити швидкість віддачі, то відповідно зменшується швидкість закачки. Варіант який на сьогодні існує  підходить для 95 % абонентів. Результати були взяті по статистиці закачаної/викачаної інформації з мережі. Якщо в майбутньому тенденція зміниться, то будуть відбуватися зміни в розпреділені цих показників.

 

На рахунок, швидкості віддачі інформації мене цікавило питання, оскільки воно є важливим для тих, хто користується торентами. Адже рейтинг суттєво впливає та кількість інформації, яку віддає юзер. 

 

volya lviv

 

Також, мені сподобалось те, що кожен користувач зможе лишити свій відгук про якість послуг від Волі, який кожного місяця буде опублікований в мережі. Як на мене це демократично! Оскільки, це дасть можливість краще реагувати компанії на проблеми. Тим більше всі ми знаємо, як люблять халятивити  деякі працівники в аналогічних компаніях :). 

 

Також теперішні користувачі зможуть обміняти свій модем на новий при таких умовах. Якщо модем орендований, тоді користувач просто здає старий модем і отримує новий. Якщо модем власний, тоді оператор викупляє його за певну суму в абонента, а користувач доплачує різницю. Тоді  користувач отримує модем з Docsis 3.  

 

Нижче наведений офіційний прес-реліз компанії та певні рекомендації користувачам. Якщо будуть якісь питання - задвавайте. Також буде цікаво почути відгуки інших користувачів даної послуги.

  

1 вересня 2011 року, Львів. ВОЛЯ запускає нову лінійку інтернет-пакетів, у яких швидкість доступу в Інтернет буде збільшено в кілька разів. При цьому для нинішніх абонентів ВОЛІ, які передплачують безлімітні пакети «Воля Buzz», «Воля Boom», «Воля Драйв» швидкість зросте автоматично без зміни абонентної плати, а назви старих пакетів зміняться.

 

Нові інтернет-пакети ВОЛІ у Львові мають такі швидкісні характеристики:

 

Характеристика

«Лайт»

«Старт»

«Стрім»

«Максимум»

Максимальна швидкість, Мбіт/с

2

10

30

150

Щомісячна абонентна плата, що

включає плату за користування модемом, грн/міс. з ПДВ

49,90

69,90

99,90

149,90

 

Звертаємо увагу, що у існуючих абонентів ВОЛІ, які користуються безлімітними пакетами – швидкості зростуть автоматично. Якщо абонент користувався «Воля Buzz» (0,512 Мбіт/с), з вересня швидкість в його пакеті буде автоматично збільшено в чотири рази – до 2 Мбіт/с, а пакет буде називатися «Лайт». Для абонентів «Воля Boom» (2 Мбіт/с) швидкість збільшиться в 5 разів – до 10 Мбіт/с, а пакет буде називатися «Старт». Користувачі «Воля Драйв» (15 Мбіт/с) отримають удвічі більшу швидкість – до 30 Мбіт/с і нову назву пакета – «Стрім». А в пакеті «Воля Експерт» (до 38 Мбіт/с) швидкість виросте вчетверо – до 150 Мбіт/с, і його назва також оновиться і стане «Максимум».

 

Для отримання згаданих швидкостей в пакетах «Стрім» (30 Мбіт/с) і «Максимум» (150 Мбіт/с) абонентам необхідно використовувати модем, що підтримує технологію DOCSIS 3.0. Користувачі, які оберуть ці пакети, зможуть в будь-який час звернутися до консультантів ВОЛІ та обміняти  свій старий модем на новий за технологією DOCSIS 3.0. без збільшення абонентної плати.

 

Швидкість доступу в Інтернет автоматично збільшиться також для абонентів, які користуються пакетами послуги «ТБ + Інтернет» на швидкості до 2 та 15 Мбіт/с до 10 та 30 Мбіт/с відповідно, при цьому абонентна плата залишиться такою самою.

 

Для львівських абонентів з вересня ВОЛЯ пропонує наступні пакети послуги «ТБ+Інтернет»:

Цифровий ТБ-пакет / Пакет Інтернет

до 10 Мбіт/с

до 30 Мбіт/с

до 150 Мбіт/с

Соціальний пакет «Україна»

Більше 30 каналів

83,90 грн.

103,90 грн.

133,90 грн.

Базовий пакет «Україна і світ»

Більше 70 каналів

99,90 грн.

119,90 грн.

149,90 грн.

Розширений пакет «Всесвiт»

Більше 110 каналів

131,90 грн.

151,90 грн.

181,90 грн.

 

Довідка про компанію

ВОЛЯ є провідним українським загальнонаціональним телекомунікаційним провайдером. Компанія надає комплексну мультисервісну послугу, яка включає інформацію і розваги – доступ до телепрограм і відео-на-замовлення; комунікації – високошвидкісний доступ до Інтернету, комп’ютерний і голосовий зв’язок, а також послуги найбільшого Україні дата-центру.


 

Рекомендації щодо абонентського обладнання
Що впливає на швидкість?

 

 

1) Ethernet-порт комп'ютера з обмеженням 100Мбіт/с. Бажано мати порт 1 Гбіт/с.
2) Wi-Fi роутер з обмеженням до 54Мбіт/с). Бажано мати обладнання Wi-Fi, що підтримує протокол зі швидкістю більше 100 Мбіт/с
3) Потужності комп'ютера має вистачати на запис інформації зі швидкістю 18 Мбайт/с

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області