Статті

Вийшов повноцінний джейлбрейк для iOS 5.0.1

app-store-heartНарешті, вийшов неприв'язаний джейлбрейк для iOS 5.0.1! Тепер власники iPhone 4, iPod Touch 3G, iPod Touch 4G і iPad можуть бігти джейлбрейкати свої пристрої за допомогою програми Redsn0w 0.9.10b1.

У продовженні статті є повна інструкція, як це зробити і окремо примітки для власників iPhone 4S та iPad 2.

  

Детальніше: Вийшов повноцінний джейлбрейк для iOS 5.0.1

Перший погляд на Galaxy Nexus та Android 4.0

samsung galaxy nexusБагато хто з нетерпінням чекав релізу Android Ice Cream Sandwich 4.0, а тепер з надією сподівається, що виробники незабаром обновлять (і чи взагалі обновлять) їхній пристрій до нової версії ОС Android. В основному, усі провідні виробники за винятком Sony Ericsson будуть обновляти до нової версії ОС лише свої флагманські пристрої. Sony Ericsson обновить ВСЮ лінійку своїх Android пристроїв, які вийшли в 2011 році. Одним з найбажаніших смартфонів  зараз стає Galaxy Nexus, на якому власне і була представлена ​​Android Ice Cream Sandwich 4.0. Думаю буде цікаво розглянути даний апарат поближче і оцінити його плюси і мінуси. Ну і звичайно розглянути саму нову ОС....

Детальніше: Перший погляд на Galaxy Nexus та Android 4.0

150 мегабітний інтернет від Волі відтепер у Львові!

volya Docsis 3.0

31 серпня компанія Воля провела презентацію у Львові на честь офіційного запуску високошвидкісного інтернету на основі технології Docsis 3 з 1 вересня 2011 року. Презентація проходила в Євроготелі, на зустрічі були журналісти і представники телеканалів, а також я, як представник сайту Мобільні Технології і представник з сайту Воробус - Jorgen з дружиною. Мені в загальному конференція сподобалася, я зміг задати ті питання, на які хотів почути відповідь. Про це все читайте далі.

  

Детальніше: 150 мегабітний інтернет від Волі відтепер у Львові!

Android Ice Cream Sandwich - можливості нової ОС

Android-Ice-Cream-SandwichОстанніх пару тижнів були досить багатими на новини. Крім гучних анонсів від Apple, пошуковий гігант потішив Android-фанатів комунікатором Samsung Galaxy Nexus, який працює під керуванням нової ОС Android Ice Cream Sandwich (Android 4.0). Система є новою, але взагальному ніяких глобальних змін у ній немає, хоча в цій версії є багато невеликих удосконалень, які оптимізують інтерфейс і підвищують зручність роботи з пристроєми на цій операційній системі.

Детальніше: Android Ice Cream Sandwich - можливості нової ОС

Що таке стандарт DOCSIS ?

Сьогодні ми розглянемо що собою являє стандарт DOCSIS, який накінець прийшов і в Україну. DOCIS це абривіатура від Data Over Cable Service Interface Specifications, що в перекладі означає стандарт передачі даних по коаксіальному (телевізійному) кабелю.  

Ще у далекому 1998 р. на сесії робочої групи ITU у Женеві був схвалений основоположний стандарт J.112 , що визначає методи передачі даних по мережах кабельного телебачення. Базуючись на основі стандартів ITU J.112 і J.83 , консорціумом CableLabs у співпраці з широким колом виробників устаткування був розроблений єдиний міжнародний стандарт, відомий під назвою Data Over Cable Service Interface Specification (DOCSIS).

 

Детальніше: Що таке стандарт DOCSIS ?

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області