Новини

Тестування та огляд тарифного плану «life:) шалений день»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

lifeСьогодні я Вам розповім про свої враження від користування пакетом "Шалений день" від оператора Life :). Я особисто користуюся цим тарифним планом вже більше як пів-року, і тепер хочу поділитися своїми враженнями від даного тарифу, розказати про його переваги та недоліки. Перш за все хочу зазначити що цей тариф розрахований на активних людей, які багато спілкуються та досить активно користуються мобільним інтернетом. Насамперед цей тариф підійде власникам смартфонів.

  

 

Нижче наведу для Вас розцінки та умови тарифу при умові якщо Ви поповнятимете рахунок, як мінімум, на 35 грн. в місяць, та при умові списання щоденної абонентської плати з цих коштів у розмірі 1,19 грн. 

 

Спілкування

Тут ми маємо практично безліміт в середині мережі Life - не думаю, що є багато людей, які би виговорювали понад 400 хвилин на день навіть з похвилинною тарифікацією.

 

Щодо розмов з абонентами інших мереж – тут ми отримуємо 100 пільгових хвилин по 10 коп./хв. в місяць. Якщо більшість знайомих на Лайфі, то цих хвилин цілком може вистарчити, а якщо для розмов з іншими операторами Ви ще додатково маєте сімку іншого оператора, то Ви цілком можете і не використати всіх пільгових хвилин. Нажаль, після закінчення пільгових хвилин дзвінки на інших операторів коштуватимуть Вам уже 1 грн./хв.

 

В загальному тарифи на розмови тут досить солодкі. Але варто врахувати, що на всі дзівнки діє похвилинна тарифікація.

 

Crazy-Day Maximum

 

Інтернет

Тут варто зазначити, що швидкість інтернету від Лайф досить посередня. І це не лише проблема Life :).  В Україні взагалі є проблема з інтернетом в мережах GSM, оскільки держава не хоче надавати відповідну ліценцію на 3G більше ніякому оператору крім UTEL. Відео з Youtube дивитись на чьому тарифі буде важко, але для перегляду веб-сторінок та роботи з поштою його цілком вистарчає. Найбільше цей тариф стане у нагоді людям які займаються бізнесом в інтернет і хочуть мати інструменти для роботи завжди з собою, або людям які багато спілкуються в соціальних мережах.  

 

Оператор в межах цього тарифу надає 50 Мб на день, що цілком достатньо для повсякденного користування. Щоправда треба буде себе трошки обмежити у завантаженні відео та аудіо, але повторюся, тут не та швидкість щоб робити це комфортно.

 

Розробники тарифу трохи схитрували, адже дали розбивку мегабайт по днях, а не загальний обсяг Мб на місяць. Зроблено це для того щоб їх здавалося багато, хоча на справді часто буває, що користувачу на один день потрібно 5 Мб, а на другий 60 Мб – тут такий варіант не пройде. Невикористані мегабайти в кінці дня просто "згорають".

 

Не зважаючи на незначні недоліки в порівнянні з іншими тарифами тариф Шалений день все рівно дуже вигідним для мобільного інтернету,  тариф справді вийшов дуже конкурентоспроможний!   

 

Інші тарифи

Також в даному тарифі кожен день надається 50 SMS по Україні. Досить щедро, якщо врахувати, що інші оператора, якщо і надають безкоштовні СМС, то як правило в середині мережі. А інші не цураються брати по 25 коп. і більше за SMS - це на мою думку пограбування посеред білого дня.

 

life banner crazy-day

 

Загалом

Тариф за досить невисоку абонентську плату пропонує досить широкий набір послуг з чудовим співвідношенням ціна/якість. А якщо врахувати, що з кожним днем все більше людей починають користуватися мобільним інтернетом - то стає зрощзуміло, що не дарма цей тариф став популярним. Особисто я на ньому витрачаю приблизно 45-50 грн. в місяць, в залежності від того скільки виговорюю пільгових хвилин на інші оператори, але користуюсь усіма його можливостями, такими як розмови, інтернет, SMS.  

 

Висновки

Цей тариф однозначно заслуговує пристальної уваги, особливо в порінянні з деякими захмарними цінами за послуги інтернет в тарифах інших операторів. Наприклад Beeline та Київстар в деяких тарифах досі беруть 6 грн. за Мб інтернету !!!! Це, на мою думку, просто пограбування.

 

Не так давно в цьому тарифі збільшилась абонентська плата з 1 грн. до 1,19 грн. в день, але відповідно виріс і пакет послуг (кількість СМС на день збільшилась з 40 до 50, та кількість Мб на день збільшилась з 40 Мб до 50 Мб). Швидкості інтернету та кількості цих Мб як правило цілком достатньо для повсякденних справ та серферінгу в мережі інтернет. 

 

Повність ознайомитися з усіма умовами даного тарифу можна за цим посиланням.  

 

П. С. Прошу написати свої враження від цього тарифу в коментарях, і зазначити його переваги та недоліки особисто для Вас. Чи цікаві Вам оглядди тарифів такого плану?

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області