Статті

Порівняння тарифів Київстар передоплата

kyivstarБагато людей обирають тарифні плани дивлячись тільки на рекламу по ТБ і рекламні буклети. Але вони не дають нам повних даних про їх особливості і підводні камні, які є практично в кожному з них. У цій статті ми порівняємо популярні передоплачувані тарифи  від Київстар, а також розкажемо про їхні "особливості". Крім того спопробуємо визначити, які сучасні тенденції щодо зміни тарифів. 

Нещодавно, оператор мобільного зв`язку Київстар  суттєво оновив свої тарифні плани. Багото з них мають особливість, якої до недавна не було у цього оператора: однакова ціна дзвінків і СМС (або пакет цих послуг за певну абонентську плату), що на Київстар, що на Білайн. Зв`язано це з нещодавнім об`єданням цих операторів.

25mln_kyivstar

Давайте подивимося на тарифи передоплати від Київстар. У багатьох з них можна побачити абонентську плату, похвилинну тарифікацію та пакети послуг, про які йшлося вище.  Радує, що в деякі з цих тарифів включений інтернет, все таки ХХІ століття на дворі і все більше людей починають користуватися ним, наприклад для перегляду веб сторінок, спілкування в соціальних мережах (vkontakte, facebook, однокласники) тощо. 

Порівняння тарифів

 

«Спілкуйтесь без меж»

«Тримайте зв`язок»

«25 мільйонів»

«Довгі розмови»

«Свобода»

Кількість тарифних хвилин для дзвінків на номери абонентів «Київстар» та Beeline*

3000 1500

250

***

100/день

Кількість тарифних хвилин для дзвінків на номери абонентів інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України*

300 50

-

-

30/день

Плата за з’єднання дзвінка, грн

відсутня

відсутня

відсутня 

0,35

відсутня

Кількість тарифних SMS для відправлення на номери абонентів «Київстар» та Beeline

500 200

-

100***

-

Обсяг тарифних Mб

250 100

-

- -

Щомісячна абонентна плата, грн

120 60

20

10 6 грн./день

Дзвінки на номери абонентів «Київстар» та Beeline (після вичерпання обсягу тарифних хвилин), грн/хв**

0,20

0,20

0,20 0,35*** 0,25

Дзвінки на номери абонентів інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України (після вичерпання обсягу тарифних хвилин), грн/хв**

0,70 0,70 0,70 0,85 0,75

SMS на номери операторів мобільного зв’язку України, грн, за повідомлення

0,50 0,50

0,39

0,50 0,39

Плата за з’єднання при дзвінках за кордон, грн

відсутня

відсутня

відсутня

0,35

відсутня

Тарифікація

похвилинна

похвилинна

похвилинна

посекундна

посекундна

* Списання кожної окремої тарифної хвилини, що надається в межах щомісячного обсягу тарифних хвилин, здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

** Тарифікація дзвінка здійснюється посекундно. Тарифікується кожна перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

*** Упродовж 30 днів з моменту поповнення рахунку на 30 та більше гривень, в разі не поповнення рахунку з того терміну починаются тарифікуватися дзвінки всередині мережі.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Опис тарифів

Тарифні плани «Спілкуйтесь без меж» і «Тримайте зв`язок» мають абонплату, при тому досить немалу (127,5 і 63,75 грн.  в місяць відповідно). Зате в них включено досить багато хвилин і СМС в мережі, хвилини на інших операторів і стаціонарні номера, а також інтернет трафік. Цей пакет добре підійде тим людям, які багато спілкуються і час-від-часу користуються інтернетом. У мінуси цього тарифу можна записати похвилинну тарифікацію, особливо вона критична при дзвінках на інші мережі, оскільки, якщо в цих тарифах і закладено багато розмов в мережі, та на зовнішні мережі їх вже не так багато. 

bagato_rozmov_ks

Щодо тарифу "25 мільйонів" він чудово підійде людям, які в основному спілкуються в мережах Київстар і Білайн, при чому не багато. За абоненську плату 21,25 грн. ви отримуєте 250 хвилин в мережі з похвилинною тарифікацією. На інші напрямки, як і за переліміт хвилин в мережі доведеться доплачувати. Навіть при тих нюансах тариф думаю для багатьох буде оптимальним. 

Тарифний план "Довгі розмови" на відміну від попередніх має плату за з`єднання. До плюсів цього тарифу можна записати наступне: за абонентську плату у 10,63 грн. в місяць ви отримуєте досить вигідний тариф на дзвінки у мережі Київстар, при умові, що ви телефонуєте рідко, а розмови досить тривалі, оскільки плата за з`єднання бере своє. 

Тариф "Свобода" має досить велику абоненську плату, зате абонент да день отримує доволі великий пакет хвилин. А  також для цього тарифу можна замовити інтернет пакет "Інтернет 100", який включає в себе 100 Мб трафіку за пів ціни (25 грн.). Щоб цей пакет був вигідний, треба дійсно багато розмовляти.

ks-beeline

Абонентам Білайн

Абоненти Білайн можуть поповнити свій рахунок за допомогою ваучерів Київстар.

Можна також перейти лише на такі спільні тарифні плани: «Спілкуйтесь без меж», «Тримайте зв`язок» та "25 мільйонів". 

Тенденції тарифів Київстар:

1. У багатьох тарифних планає є обов`язкова абоненська плата.

2. Київстар починає відмовлятися від плати за з`єднання, за те в деяких тарифах вводить похвилинну тарифікацію. Хоча похвилинна тарифікація є вигіднішою за плату за з`єднання.

3. Мене здивувала ціна СМС на інші мережі по - 50 коп. на тарифах «Спілкуйтесь без меж», «Тримайте зв`язок». Такою ж буде ціна коли ви вичерпаєте пакетні СМСки.

4. Оператор намагається залучити як можна більше абонентів впроваджуючи тарифні плани з вигідними дзвінками в середині мережі Київстар і Білайн.

5. Все таки тарифи на мобільний інтернет знижуються.

Висновки

Раджу при виборі тарифного плану добре вдивлятися у всі нюанси тарифікації. Загалом, як на мене, тарифні плани Київстар стали значно кращими. Якщо порівняти той самий ТП "Класичний" по дзвінках в середині мережі суттєво програє ТП "25 мільйонів". Нагадаю, щохвилина розмови в мережі на "Класичному" коштуватиме 16 коп.\хв. + 0,37 грн. - плата за з`єднання в будні дні(з понеділка по п`ятницю) і безкоштовно в вихідні дні + плата за з`єднання Якщо говорити більше хвилин, то вже не виходить така різниця, але в маштабах місяця вона може бути колосальною.

Бажаю не помилитись при виборі тарифного плану!

П. С. Якщо є що доповнити, пишіть будь ласка в коментарях і я з радістю доповню його! 

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області