Статті

Оператор Мобі: як він з`явився і як пішов

mobi2Сьогодні на мене наплинули ностальгічні спогади щодо оператора мобільного зв'язку Мобі. В той далекий час (2004 рік) це був єдиний оператор, який пропонував передоплачуваний тарифний план без плати за з`єднання - в той час UMC (ЮМС) і Київстар пропонували тарифні плани без плати за з'єднання тільки для контрактних абонентів, і то не для всіх.  

mobi

На мою думку даний оператор не набрав популярності з наступних причин:

1. Орієнтування на молодіжну аудиторію, що підкреслювалось в рекламній компанії, відсутність роботи з корпоративними клієнтами.

2. Розширення мережі покриття відбувалося досить повільним темпом.

3. Сильні конкуренти в лиці ЮМС (тепер МТС) та Київстар, а потім ще й поява оператора Лайф:), який також в більшості своїх тарифів не знімав плату за з'єднання. 

mobi2

Також у Мобі була фішка у вигляті дешевих або дуже дешевих дзвінків у мережі в свята, а також досить дешеві СМС повідомлення. Певний час на цьому операторі був безкоштовний інтернет, але через його "шару" користуватися цим інтернетом майже було не можливо.

Потім цей оператор був викуплений компанією Вимпелком (власник ТМ Білайн), після чого через певний час бренд був повнісю поміняний на Білайн.

Я особисто перейшов на цього оператора після закінчення контракту ЮМС, завдяки якому я оцінив перевагу відсутності плати за з'єднання (ПЗЗ). В мене взагалі так склалося, що в мене не було жодного такого тарифу :). Радує, що хоч тепер оператори по трохи забирають ПЗЗ. В час існування оператора Мобі картина на ринку мобільного зв'язку була зовсім іншою. 

Ну що ж пом'янемо оператора Мобі, який давав абонентам смачні тарифи, але так і не став популярним. 

А які у вас виникають згадки щодо цього оператора?

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області