Статті

Абонентів Білайн массово переводять на тарифи "Прості речі" і "Регіональний"

kyivstar_beelineВіднедавна оператор Київстар, який є теперішнім власником Білайн-Україна (взагалі у цих двох операторів і до того були спільні  акціонери, але суті це не міняє) почав змінювати більшість тарифних планів Білайн на тарифні плани  "Прості речі" і "Регіональний".

Список змін тарифних планів:

Абонентів з тарифними планами "Алло Білайн", "Бум", дилерський тариф "Свої люди" (можливо і інші) переводять на тарифні плани "Прості речі"

Абонентів з тарифним планом "Західний" переводять на тарифний план "Регіональний".

В цій статті ми обговорюємо, які перевеги і недоліки має дана ситуація, для абонентів мережі Білайн.

 

 

kyivstar_beeline

 

Давайте розгялнемо таблицю з тарифами і  подивимось які зміни чекають абонентів Білайн при переході на інші тарифні плани.

 


     "Бум"   "Алло Білайн" "Свої люди" "Прості речі"

Вих. дзвінки на моб. 

оператори України

       0,95          0,70      0,70       0,69

Вих. дзвінки на

стаціонарні телефони

України

       0,95          0,35      0,35       0,69

Вих. дзвінки в мережі

оператора

       0,00* 0,07(0,07/0,00***)      0,07   0,12/0,02**

Вих. дзвінки на

улюблені номера

       0,00*         0,035     0,035   0,12/0,01**
Доплата за вхідні дзвінки          -          0,35      0,35          -
СМС     0,35(,00)*          0,07      0,07       0,35
GPRS 1 Мб. 3,99/0,99****          0,25      0,25  3,99/0,99****

 

Ціни вказані в гривнях.

* - при умові поповнення рахунку на 20/30 грн. При поповненні на 30 грн. абоненту надаються безкоштовні СМС і ММС в мережі. 

** - перші три хвилини на день вартують 0,12 грн./хв., решта в залежності по 0,02/0,01 грн. (в мережі/улюблений номер).

*** - є варіація Алло Білайн, в якому дзвінки в мережі тарифікуються по 0,07 грн. перша хвилина, а наступні по 0,00 грн. Правда вартості двінків на улюблений номер я в мережі не знайшов.

**** - вартість 1 Мб. в день/вночі.

 

Тепер давайте проаналізуємо ці зміни.

При переході "Бум"-"Прості речі" в нас на 26 копійок дешевшають дзвінки на зовнішніх абонентів, проте суттєво  зростають дзвінки всередині мережі. При переході з "Алло Білайн" і "Свої люди" на "Прості речі" знижуться (і то не завжди) розмови в мережі, але дзвінки на стаціонарні номери, інтернет і СМС суттєво зростають. Крім того забирається доплата за вхідні дзвінки. Тобто у двох випадках, як на мене, тарифи змінюються в гіршу сторону. Тариф "Бум" був орієнтований на людей, які багато спілкуються в мережі і при цьому не хочуть витрачати багато коштів, цей плюс якраз і зникає при переході. Щодо інших тарифів ("Свої люди" і "Алло Білайн"), то тут теж пропадають основні "фішки" цих тарифів, а саме дешевий інтернет, СМС і доплата за вхідні.

 

 

   "Західний" "Регіональний"

Вих. дзвінки на моб.

оператори України

        0,70
      0,70

Вих. дзвінки на

стаціонарні телефони

України

        0,70       0,70

Вих. дзвінки в мережі

оператора

0,07/0,00 і 0,07*
      0,07

Вих. дзвінки на

улюблені номера

        -         -
СМС       0,35        0,35
GPRS 1 Мб. 3,99/0,99**    3,99/0,99**

 

* - вартість першої хвилини в Західному регіоні тарифікуються по 0,07 грн., а кожна наступна хвилина по 0,00 грн. На інші номери Білайн кожна хвилина тарифікується по 0,07 грн. за кожну хвилину.  

** - вартість 1 Мб. в день/вночі.

 

При переході з ТП "Західного" на ТП "Регіональний" різниця в таблиці добре помітна. А саме подорожчання ціни на розмови в Західному регіоні. Тут абоненти Білайн теж втрачають, хто раніше любив багато побалакати з "західними" можуть про це забути, мається на увазі по нормальним тарифам.  

 

prosti_rechi_beeline

 

Можна помітити, що Київстар почав вводити власні нові тарифні плани, де однакова ціна дзвінків, як на Білайн, так на і Київстар. Напевно цим масовим переводом на невигідніші тарифні плани, Київстар спонукає абонентів перейти на власні нові тарифи, щоб вони вибрали тарифні плани де вигідно спілкуватися між Київстаром і Білайном.  

 

Kyivstar_Beeline-Ukraine

 

Мені, як абоненту Білайн, яким я вже є близько 5-ти років не подобається те, що Київстар обіцяв не міняти тарифи до кінця року, але не стримав обіцянки. Хоча, якщо поглянути з юридичної точки зору, тарифи він по суті і не міняє, він просто переводить абонентів на НЕВИГІДНІШІ тарифні плани, якщо так розібратися :).

Подобається те, що після об'єднання цих двох компаній суттєво зросло загальне покриття мережі, і на Новий рік в Карпатах в мене був якісний зв`язок і не потрібно було брати додатковий пакет "Київстару" на випадок відсутності сигналу від Білайн.

 

Ось повний список, зміни тарифних планів:

  • ТП "Говори легко", "Спілкуйся легко", "Будь ближче" будуть безкоштовно переведені в ТП "29"
  • ТП "Ви популярні", "Дитячий", "Економний", "Солодке життя" будуть переведені в ТП "29 +"
  • ТП "Алло", "Бум", "Є тема", "Мобі", "Юні", "Свої люди" будуть переведені в ТП "Прості речі"
  • ТП "Відпочивай 2007 / 2008 / 2009" будуть переведені на ТП "Відпочивай 2010"
  • ТП "Монстр спілкування" буде переведений на ТП "Говорун"
  • ТП "Донецький", "Західний" будуть переведені на ТП "Регіональний"

 

На мою думку, Київстар хоче поступово перевести всіх абонентів Білайн в мережу Київстар, і  тому пішов на  цей непопулярний  крок. Саме тому він запустив нові тарифи, де в напрямках Київстар-Білайн і Білайн-Київстар вартість розмов в одну ціну. Друга причина це те, що  доплата за вхідні в тарифах від Білайн "Свої люди" і "Алло Білайн" досі нараховується з будь-яких напрямків Київстару, що при виході нових пакетів стає абсурдом, бо власники пакетів від Білайн будуть отримувати доплату за вхідний в розмірі вартості дзвінка за вихідний до них абоненту Київстара з новим тарифом.

На  кінець  додам, що при зміні тарифного плану бонуси за вхідні дзвінки залишаються - так заявив оператор. Це вже добре.

Загалом я гадаю, що багато абонентів все-таки лишиться в мережі Київстар і Балайн, по причині, що багато друзів і знайомих сидять на цих тарифах, а також тому, що багато хто має великий список контактів з абонентами Київстар.

Цікава ваша думка, щодо зміни тарифів на Білайн?

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області