Статті

Тестування та огляд тарифного плану «life:) шалений день»

lifeСьогодні я Вам розповім про свої враження від користування пакетом "Шалений день" від оператора Life :). Я особисто користуюся цим тарифним планом вже більше як пів-року, і тепер хочу поділитися своїми враженнями від даного тарифу, розказати про його переваги та недоліки. Перш за все хочу зазначити що цей тариф розрахований на активних людей, які багато спілкуються та досить активно користуються мобільним інтернетом. Насамперед цей тариф підійде власникам смартфонів.

  

Детальніше: Тестування та огляд тарифного плану «life:) шалений день»

Оператор Мобі: як він з`явився і як пішов

mobi2Сьогодні на мене наплинули ностальгічні спогади щодо оператора мобільного зв'язку Мобі. В той далекий час (2004 рік) це був єдиний оператор, який пропонував передоплачуваний тарифний план без плати за з`єднання - в той час UMC (ЮМС) і Київстар пропонували тарифні плани без плати за з'єднання тільки для контрактних абонентів, і то не для всіх.  

Детальніше: Оператор Мобі: як він з`явився і як пішов

«Укртелеком» може залишитися без 3G

3g_kyivstar«Укртелеком» тільки на початку травня остаточно перетворився з державної на приватну компанію. А новий власник уже готується здійснити перші радикальні кроки.

Відразу кілька співрозмовників повідомили «Коментарям» про те, що власники "Укретелекому" можуть найближчим часом прийняти рішення про продаж 3G-підрозділу компанії - філії Utel.

Детальніше: «Укртелеком» може залишитися без 3G

Хитрощі мобільних операторів. Викинута вами сім-карта все одно приносить їм гроші

mobile

Оператори знайшли спосіб змусити абонентів, які закинули свої сім-карти, знову стати активними користувачами послуг. При цьому, побажання самих клієнтів не особливо беруться до уваги.

Не так давно компанія «Київстар» ввела нову послугу, яка за лічені місяці допомагає «очистити» сім-карти абонентів, які були неактивні тривалий час.

Детальніше: Хитрощі мобільних операторів. Викинута вами сім-карта все одно приносить їм гроші

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області