Статті

Порівняння флагманів на ОС Android: HTC Sensation проти Samsung Galaxy S2

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 1

Сьогодні ми хочемо представити Вам порівнняня флагманів на ОС Andorid від відомих виробників HTC та Samsung. Ці апаратиє найпотужнішими у свому класі і ними однозначно зацікавляться ті, хто хоче володіти найкращими пристроями у галузі. Це дорогі, високотехнологічні апарати з величезними диплеями, які однозначно будуть дуже популярні серед покупців. Незважаючи на те, що обидва смартфона є флагманами, вони відрізняються за багатьма характеристиками, а за якими саме у Вас буде змога дізнатись з цієї статті. Отже, зустрічайте - порівняння двох флагманських смартфонів на ОС Android: HTC Sensation і Samsung Galaxy S2.

 

 

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 1

 


Якість збірки

Спершу слід зазначити зо якість збірки в обох смартфонів відмінна, це й не дивно - це ж флагмани, які кошту.ть немалі гроші, і розробники зробили все щоб якість збіркиа паратів була на висоті. По цьому пункту між смартфонами доведеться вибирати, покладаючись на власний смак.

 

Дизайн і габарити

Одразу помітно що смартфони Sensation HTC і Samsung Galaxy S2 відрізняються дизайном. Окрім дизайну смартфони відрізняються по показниках товщини і вазі. HTC Sensation виконаний у корпусі з пластику й алюмінію з відносно важким склом екрану.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 1

 

Цей смартфон важить 148 грам, і він легший за свого попередника Desire HD , але важче за противника Galaxy S2, який важить всього 116 грамів. Galaxy S2, безумовно, самий тонкий з порівнюваних смартфонів, він просто неймовірно тонкий, його товщина дорівнює 8,5 міліметрів. Дивно, що при алюмінієвому корпусі HTC Sensation все одно відчувається дещо пластиковим.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 1

 

Проте, не дивлячись на «дешеві» відчуття від Sensation, в його корпус вкладено набагато більше бюджету. Задня панель Galaxy S2 виконана зі звичайного пластику. У цьому пункті однозначного переможця немає. S2 заробляє бал завдяки меньшій товщині, а Sensation за рахунок металу у матеріалах корпусу. Рахунок 1:1. Взагалі, на мою думку, у флагманів корпуси слід робити металічні. Це добре довела історія з Samsung Galaxy S, коли люди купивши телефон за великі гроші брали його у руки, він викликав відчуття китайської підробки. Чомусь Samsung ця ситуація нічому не навчила і вони далі випускають флагмани у пластикових корпусах. А от HTC  взяли за правило робити дорогі телефони у корпусі з металу. (HD2, DESIRE HD, EVO, INSPIRE, ...) 

Щодо самого дизайну апарату, то тут важко сказати хто гарніший. Sensation володіє чотирьма сенсорними кнопками на передній панелі, а Galaxy S2 лише трьома, і одна з них механічна. Дизайн S2 чимось нагадує дизайн Apple Iphone 4.

 

Інтерфейс

Обидві моделі працюють під управлінням операційної системи Android 2.3.3 і кожен має власну надбудову інтерфейсу над базовою системою, що надає індивідуальність смартфонам. За швидкістю роботи та відгуку на дотики виграє HTC Sensation з його вражаючим інтерфейсом 3D Sense 3.0. У цього інтерфейсу і так маса шанувальників, а нова ітерація з модифікованими віджетами і анімацією залучить ще більше людей. HTC довго вилизувала цей інтерфейс і довела його до ідеалу. Багато хто купує апарати HTC саме через зручність оболонки Sense.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 4



 TouchWiz також не слід виключати з гри, в частині тестів на швидкість роботи показники S2 майже на 50% краще, ніж у Sensation. Проста система меню і більш сучасні засоби програвання музики справляють гарне враження, яке трохи псує враження від способу блокування екрана. Переможцем у цьому пункті визнаний HTC Sensation, просто тому, що Sense UI трохи краще TouchWiz. Самсунгу є куда рости.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 5

 

 

Дисплей

Екрани двох телефонів виготовлені за різними технологіями: Super LCD у HTC Sensation і Super AMOLED Plus у Galaxy S II. Ви напевно знаєте, що технології Samsung завжди забезпечували нас відмінними дисплеями, компанія завжди лідирувала в цьому пункті з девайсами з яскравими і контрастними екранами. Дисплеї Samsung Amoled свого часу закупляла HTC для перших партій HTC Desire. Дисплеї Super Amoled Plus на сьогодні являються найкращими за передачею кольорів і енергозабезпеченням, так що в тут однозначно виграє Samsung.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 6

 

Але й у HTC є своя перевага - це роздільна здатність qHD, що дозволяє отримати додаткову вигоду з двоядерного процесора Qualcomm Snapdragonз тактовою частотою 1,2 ГГц. Це означає, що зображення на 4,3-дюймовому дисплеї (який насправді тоньший, ніж у Galaxy S2) буде трохи більш чітким за рахунок більшої щільності пікселів. А це, в свою чергу, означає більший комфорт для користувача при перегляді інтернет-сторінок і відео. Кольори дисплей HTC відображає досить добре, але йому все рівно потрібна підсвітка. До того-ж прямі сонячні промені погіршують картинку. Звичайно не настільки, щоб через це відмовлятися від смартфона, але все одно неприємно. Хоча якщо не бачити ці два екрана поруч, екран HTC здається повністю достатнім.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 7

 

 А що ж з Super AMOLED Plus? Цей дисплей не дає приводу в собі засумніватися, зображення залишається досить яскравим навіть в сонячному світлі. Коли цей дисплей був вперше продемонстрований в Барселоні, він справив фурор своєю якістю. Але у Galaxy S2 менша роздільна здатність - «всього лише» WVGA. Це не заважає визнати перемогу Samsung Galaxy S2 в цьому пункті. Щоб перевершити дисплей Super AMOLED Plus потрібно дійсно щось дуже вражаюче! Наразі таких технологій у конкурентів Самсунг немає.

 

Дзвінки

Обидва розглянутих смартфона оснащені подвійними мікрофонами, але у Galaxy S2 краще шумопоглинання і більш чутливі мікрофони.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 8

 

Обидва телефони оснащені якісними динаміками, так що конференц-зв'язок не стане для них проблемою.

 

 

Повідомлення

У цьому пункті традиційно увага приділяється більше клавіатур, ніж системі відправлення повідомлень в цілому, оскільки ми говоримо не тільки про SMS , а й про повідомлення у поштових клієнтів, твіттері, Facebook і так далі.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 9

 

У порівнянні екранних клавіатур безумовним переможцем стає HTC Sensation з його зручною і «точною» клавіатурою.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 10

 

Однак Sensation дещо програє в перевірці орфографії. Тим не менш, саме його ми визнаємо переможцем.

 

 

Інтернет

Коли мова заходить про роботу в інтернеті, Android пропонує відмінний браузер, що підтримує Flash і функціональність «pinch to zoom». Sensation тішить своєю системою підгонки розмірів колонок тексту для більш зручного перегляду неадаптованих до маленьких дисплеям сайтів.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 11



Flash у творінні від  HTC працює трошки  повільніше, ніж на Galaxy S2. Однак HTC Sensation має відмінну функцію в своєму арсеналі - можливість перемикання між мобільною та повноцінної версіями сайтів там, де автоматично спрацьовує редирект на версію для мобільних браузерів.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 12

 

По даному пункту виграє HTC Sensation, але Samsung може виправити це у майбутніх прошивках.

 

Камера

Обидва телефони добре укомплектовані в цій області: HTC Sensation і Samsung Galaxy S2 оснащені 8-мегапіксельними сенсорами. Sensation також має подвійний світлодіодний спалах. Обидва смартфони можуть записувати відео з роздільною здатністю 1080р з частотою 30 кадрів в секунду. Так що в цьому пункті пропонуємо просто порівняти фотографії, зроблені камерами девайсів.

 

Samsung Galaxy S2

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 13

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 14

 

HTC Sensation

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 15

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 16

 

 

Samsung Galaxy S2

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 17

 

 

HTC Sensation

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 18

 

 

Акумулятор

Акумулятор це одна з найважливіших характеристик при купівлі будь-якого мобільного девайса. Яка ж відмінність між батареями HTC Sensation і Samsung Galaxy S2? Хороша новина - обидва телефони можуть пропрацювати протягом цілого дня після однієї зарядки навіть при роботі Wi-Fi і програванні музики у фоновому режимі.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 19

 

Проте слід бути обережними при завантаженні не протестованих програм, деякі з них можуть дуже швидко розряджати акумулятор телефону. Якщо ж вибирати переможця, то все залежить від цілей використання телефону. При «звичайній» роботі, що припускає прослуховування музики протягом години, перегляду відео протягом 30 хвилин, отримання електронної пошти, перегляд соціальних мереж, використання додатків, що працюють у фоновому режимі, Samsung Galaxy S2 виявляється переможцем.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 20

 

Ємність його акумулятора становить 1650 мАг, в той час як ємність акумулятора HTC Sensation - 1540 мАг. Чому HTC не хоче використовувати більш ємкі акумулятори у своїх смартфонах, нам не відомо. Ця проблема в HTC тягнеться ще з часів смартфона HD2, який при розмірі діагоналі ерану в 4.3 дюйма мав акумулятор усього 1280 мАг.  По даному пункту переможець: Samsung Galaxy S2 за рахунок більш ємного акумулятора.

 

Висновок

У цьому порівнянні дуже важко вибрати переможця, і HTC Sensation і Samsung Galaxy S2 володіють прекрасними апаратними та програмними характеристиками.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 21

 

І хоча різниця між двома смартфонами досить невелика, переможцем ми визнали Galaxy S2 завдяки його більш тонкому корпусу та неймовірного дисплею. Але це зовсім не означає, що HTC Sensation - поганий смартфон, якщо користувачеві важливіше додаткова функціональність і більш зручний для користувача інтерфейс - його вибір однозначно впаде на Sensation.

 

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 22

 

Цей смартфон оснащений великим дисплеєм з найвищою роздільною здатністю в лінійці HTC. Можна сказати, обидва смартфона фінішували одночасно - і обидва отримали відмінні оцінки.

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області