Статті

MIUI - альтернативна модифікована прошивка на Android

333

З стрімким розвитком операційної системи Android, багато "умільці" почали робити різні модингові прошивки. Модингові прошивки під цю платформу являють собою видозмінені графічно і(або) додаванням додаткового функціоналу до стандартних функцій. Мод MIUI використовується в основному в телефонах більш високого класу, таких, як HTC Desire, Motorola Milestone, HTC Nexus One, Acer Liquid  тощо. Він сутєво відрізняється інтерфейсом, як від "голого андроіда" так і від усіх інших модів. Видно, що китайські девелопери при створенні MIUI сильно прониклися ідеями інтерфейсу iOS, хоча має свої унікальні особливості. Використовується MIUI версії 1.3.5.

 

 

 

 

snap20110309_124425
snap20110309_124415

Так виглядає стандарнте меню, всі поста-

влені програми виносяться на робочий

стіл, щоб їх видалити треба утримувати

на іконці пальцем і при появі в верху

смітника перенести іконку туди 

В MIUI в стандартній комплектації є така

функція, як персональний пароль, де

користувач задає яким рухом по цим 

крапочкам він розблокує апарат (мінімум

4 крапки)

 

MIUI має приємний і інтуітивний інтерфейс. при утриманні пальцем на порожньому місці дисплея, з`являється меню, де можна змінити шпалери робочого столу та екрану блокування(там можна поставити іншу картинку), а також винести віджети на робочий екран.  


snap20110309_124636 snap20110309_124642
                Віджет і іконки програм             Віджет плеєра PowerAMP

 

Можна вибрати цікаві переходи між екранами, в мене наприклад при переході на інший еран, зображення прокручується, виглядає цікаво, в загальному є їх сім штук. Також через сам телефон можна завантажити теми з меню апарату.   

 

snap20110309_132956 snap20110309_133018

При нажаті на кнопку меню можна змінити

шпалери робочого столу, змінити налаш-

тування тощо

Стандартний номеронабирач, є можливість

продивитися кількість і тривалість дзвінків

 

Щодо мінусів, які я знайшов на теперішній прошивці: деколи при розблукуванін екрану трохи провантажуються іконки (в районі 20-30 секунд). Таке буває в мене раз в 3-4 дні, деколи воно само пропадає, а інколи перезавантажую телефон. 

 

snap20110309_133158 snap20110309_133323
Так виглядають налащтування MIUI                Екран блокування 

 

При розблокуванні телефону можна потрапити зразу в історію дзвінків або в СМС-повідомлення, для цього треба після кпопки включення дисплею потягнути відповіднку піктограму вниз або вверх і ми зразу попадаємо в необхідне місце. 

Що до іконок, які ноходяться в нижній частиін дислею, то їх можна поміняти. Наприклад, замість стандартної програми для СМС, я поставив програму ChompSMS (він для мене звичніший). 

 

snap20110309_133429 snap20110309_133542

Верхнє спливаюче меню, яке треба

потягнути вниз, щоб можна було увімкнути

Wi-Fi, GPS, ліхтарик, тощо.

Стандартна галерея для цієї прошивки

 

Галерея працює досить швидко і вона відрізняється виглядом від звичайної галереї Android. З неї можна відіслати фотографію чи відео (Bluetooth, e-mail, MMS, тощо), відкориктувати фото (повернути, обрізати, тощо), видалити. Щоб виконати ці дії треба наснути кнопку меню, крім того при продивлянні фотографій  чи відео на повний екран при нажатті цієї кнопки можна прокручувати в нижній строці мініатюри мультимедійних файлів, і швидко перейти на небхідний. 

 

snap20110309_133207
        в деяких меню можна працювати в горизонтальному режимі

 

Стандартний плеєр досить непоганий, але в ньому, як і в стандартному для Android, при програванні музики можуть програватися і інші файли, що є на телефоні (наприклад з програм чи ігр). А вибрати конкретну папку для програвання не можливо. 

 

Висновок

Що ж представляє собою прошивка MIUI: завершений продукт, з своїм унікальним інтерфесом і деяеими "фішками". Він приваблює своїм дизайном, простотою і інтуітивністю. Не всім сподобається, що всі встановленні програми виносяться на робочий стіл, а комусь навпаки так зручніше. Також програми можна закидувати в папки. Наприклад в папці ігри можна закинути декілька ігр.

Є деякі глюки, але все таки вони не значні.

Якщо виникли питання - задавайте - я з радістю відповім на них. 

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області