Статті

Який телефон вибрати в подарунок на день Святого Валентина коханій людині?

мобільний телефон на день ВалентинаЩе зовсім небагато залишилося до свята всіх закоханих - Дня Святого Валентина, і ми вирішили допомогти Вам у виборі досить популярного у наш час подарунку для своєї коханої половинки (або у зовсім тяжких випадках - для себе коханої) – мобільного телефону. В даній статті ми розглянемо телефони середнього та високого рівня, що виділяються якістю, співвідношенням ціна/якість або ж дизайном, і які на наш погляд будуть належно оцінені Вашими коханими, це апарати які запам’ятаються на довго і будуть служити вірою, правдою і  .... коханням.

 

 

 

 

Детальніше: Який телефон вибрати в подарунок на день Святого Валентина коханій людині?

Нова стратегія іменування смартфонів Samsung Galaxy і нові моделі в ній

Південнокорейська компанія Samsung Electronics офіційно оголосила про введення нової стратегії по нумерації своїх смартфонів серії Galaxy, а також представила чотири нові моделі в цій класифікації: GALAXY W, GALAXY M Pro, GALAXY Y і GALAXY Y Pro, які працюватимуть під управлінням операційної системи Android 2.3 Gingerbread.

Як заявляє компанія, вона створила нову і спрощену систему іменування своїх смартфонів, орієнтованих на її портфель Android пристроїв, що постійно розширюється. Нова структура іменування розбита на 5 груп, яким присвоєно літери латинського алфавіту. Крім цього, дана класифікація буде мати додатковий покажчик, який буде характеризувати специфічний функціонал пристрою.

Детальніше: Нова стратегія іменування смартфонів Samsung Galaxy і нові моделі в ній

З якої країни мій Iphone 4 - як взнати країну продажу по коду?

Apple-logoПри купівлі смартфонів Apple Iphone на вторинному ринку багато користувачів цікавляться як саме визначити з якої країни походить його Iphone, та чи дійсно він не заблокований під рператора - NEVERLOCK. У цій статті ми розглянемо як взнати країну продажу Apple Iphone по номеру моделі апарату. 

 

Детальніше: З якої країни мій Iphone 4 - як взнати країну продажу по коду?

Порівняння флагманів на ОС Android: HTC Sensation проти Samsung Galaxy S2

HTC Sensation vs Samsung Galaxy S2 1

Сьогодні ми хочемо представити Вам порівнняня флагманів на ОС Andorid від відомих виробників HTC та Samsung. Ці апаратиє найпотужнішими у свому класі і ними однозначно зацікавляться ті, хто хоче володіти найкращими пристроями у галузі. Це дорогі, високотехнологічні апарати з величезними диплеями, які однозначно будуть дуже популярні серед покупців. Незважаючи на те, що обидва смартфона є флагманами, вони відрізняються за багатьма характеристиками, а за якими саме у Вас буде змога дізнатись з цієї статті. Отже, зустрічайте - порівняння двох флагманських смартфонів на ОС Android: HTC Sensation і Samsung Galaxy S2.

 

 

Детальніше: Порівняння флагманів на ОС Android: HTC Sensation проти Samsung Galaxy S2

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області