Друзі

VIASAT

viasat logo

Якщо вам вже недостатньо безкоштовних каналів які транслюються у FTA (free to air), то можете звернути свою увагу на операторів платного телебачення. Сьогодні ми розглянемо компанію ВІЖН ТБ яка більш відома загалу під брендом VIASAT.

Багатьох людей цікавить за що саме вони мають платити гроші, що отримують в результаті та які умови договору. Ці всі питання ми розглянемо детальніше у нашому огляді.

 

 

 

Про Компанію

У травні 2007 року компанія Vision TV отримала першу в історії країни ліцензію провайдера програмної послуги супутникового телебачення (ліцензія серія НР № 0183-п видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення).


viasat licenziaya


Із 21 квітня 2008 року українські телеглядачі мають можливість насолоджуватися різноманітними програмами високоякісного телебачення під всесвітньо відомим брендом Viasat. 

Поява Viasat в Україні - відповідь на існуючу потребу українських телеглядачів в якісному і різноманітному телебаченні, яке відповідає їх уподобанням. 

Вже сьогодні клієнти Viasat дивляться ретельно відібрані українські, російські та міжнародні телеканали, понад 60 з яких пропонуються в якісному перекладі українською або російською мовами.

Компанія Vision TV використовує провідні технології (MPEG-4, DVB-S2), а також спеціально розроблений для першої DTH платформи в Україні супутниковий приймач Viasat з використанням системи умовного доступу Videoguard виробництва компанії NDS. Сигнал направляється з нового потужного супутника Astra 4A, який забезпечує ідеальне покриття для України.

 

Акціонери компанії: медіа група Modern Times Group та Strong Media Group.

MTGModern Times Group - провідна міжнародна телемовна група, друга за розміром в Європі. Понад 50 телеканалів власного виробництва, серед яких Viasat History, Viasat Explorer, TV 1000, які поширюються у 24 країнах Західної та Східної Європи, а також Балтії. MTG - один із найбільших операторів платного супутникового телебачення Viasat, кодованих і некодованих супутникових каналів у країнах Скандинавії та Балтії.

 

 

Канали

На вибір абоненту пропонується два пакети з каналами Сімейний і Престижний.

 

Сімейний пакет (49грн/міс )  включає в себе наступні канали:

 

 viasat eksklyuzivni kanali

viasat kino

viasat novini

viasat rozvagi

 

 

 

viasat sport  

Пакет ПРЕСТИЖНИЙ ( 99грн/міс):


 viasat prestigniy

 

 

 viasat pregtigniy 1

 

viasat prestigniy 2

viasat prestigniy 3

 

+ спеціально до евро канал футбол буде транслюватись в HD-якості! Канал буде доступний в обох пакетах!

 

УМОВИ ДОГОВОРУ

 

Абонент який підписав договір повинен залишатись з Віасат-ом не менше двох років, після цього все обладнання переходить у його власність.

 

Вартість підключення та терміни виконання:

Якщо у Вас є супутникова тарілка з трьома конверторами Сіріус, Амос, Хотбірд тоді ви сплачуєте лише 200 грн. В ціну входить – виїзд спеціаліста, доставка тюнера та налаштування!

 

Якщо тарілки немає, тоді ціна повного комплекту для перегляду буде коштувати 700 грн.

В ціну входить виїзд спеціаліста, монтаж та налаштування.

Термін виконання робіт - два дні.

 

Якщо у Вас виникнуть питання - пишіть. З радістю на них відповімо.


Для замовлення встановлення звертайтесь:

телефон: 0977661788, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ярослав Назаровець

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області