Новини

Огляд Motorola Dext/Cliq MB220

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Motorola DEXT/CLIQ MB220

Motorola Dext


Коли компанія Motorola анонсувала свій новий комунікатор під назвою DEXT (відомий як Motorola Cliq в США) – це було дійсно яскраво. DEXT дешевший апарат на ОС Android. Та на жаль він продається тільки від операторів і то тільки на заході. На наш ринок він попадає тільки за рахунок "сірих" поставок.

 

Motorola Dext

Motorola Dext

Motorola Dext

Motorola Dext

Motorola Dext

Motorola Dext


На даний момент соціальні мережі відіграють велику роль у суспільстві. І навіть за допомогою мереж нещодавно відбулися революції. Тому і не дивно, що цим телефоном Motorola намагалась завоювати ринок соціальних мереж. Компанія намагалась зробити це ще раніше такими телефонами як Motorola ZN5, Motorola Karma QA1 і Motorola MOTOCUBO A45. Щодо останніх двох телефонів я не був добре знайомий з ними, але я трохи користувався Motorola ZN5, і був ним досить задоволений. Хоч ці три телефони і не стали дуже популярними, але ними була заложена основа для виходу Motorola DEXT MB220.

 

Цей телефон в першу чергу для тих, хто кожного дня багато часу проводить в соціальних мережах, таких як Facebook та Twitter. І в цьому їм буде допомагати служба MOTOBLUR. Для роботи з телефоном вам потрібно буде завести BLUR-аккаунт. Основна функція MOTOBLUR в тому, щоб дозволити користувачеві отримувати різні відновлення з різних джерел, таких як Twitter, Facebook і електронна пошта клієнтів прямо на головному екрані свого телефону. І що дуже важливо, телефон синхронізує контакти з різних мереж. Тобто контакти з двох різних соціальних мереж з однаковим ім’ям сприймається як один користувач. Це дозволяє запобігти дублюванню контактів, через яке буває багато плутанини. Для багатьох ця служба є важливою. Також управляти телефоном можна через спеціальний веб-сервіс, через який можна на відстані скачати адресну книгу і видалити важливі повідомлення. Це дуже зручно, якщо телефон вкрадений або загублений.


Motorola DEXT виконаний в форм-факторі – боковий слайдер. Це зараз практикується всіма основними виробниками телефонів (окрім iPhone). Дизайн – сучасний, молодіжний. Є декілька варіантів кольорів корпуса. Ззовні він зроблений із пластмаси, але з тильної сторони дисплея є металічна пластина на якій є логотип Motorola і Blur. Сам логотип компанії до того ще й світиться. На функціональність телефону це не впливає, але виглядає ефективно, особливо вночі. Апарат зібраний досить якісно. Коли слайдер закритий, то дві половини телефону одна відносно іншої не рухаються. Під дисплеєм знаходиться три механічні клавіші, які з першого погляду можуть здатись сенсорними. Клавіатурою досить зручно користуватись. Є навігаційна клавіша розміщена з ліва від клавіатури. Найбільша незручність в клавіатурі – відсутність кирилиці. Клавіша гучності разом з важелем блокування клавіатури розташована з лівого боку телефону, 2 функціональні клавіші винесені на правий. Роз'єм для навушників стандартний, 3.5мм, винесений у верхню частину пристрою. Якість звуку в навушниках досить пристойна. Розміри телефону 114x58x15.6мм, вага 163 грами. Коли його тримати в руці, то відчуваються його розміри, здається трохи грубим і важким. Але до нього швидко звикається.


Дисплей діагоналлю - 3.1 дюйма, розширенням 320х480 точки, досить якісний, яскравий, до якості картинок претензій нема. Добре поводить себе на сонці. Дуже добре реагує на дотик пальцем, на роботу з стілусом не розрахований.


У телефоні використовується літій-іонний акумулятор ємністю 1420 мАм. За документами вона повинна витримати до 6 годин розмов або до 325 годин в режимі очікування. Не знаю скільки точно батарея беде тримати, але з впевненістю можу сказати, що батарея дійсно хороша.
В телефоні 5-мегапіксельна камера з авто фокусом і використаний модуль від Zine, що забезпечує досить хорошу якість фотографій і відео, без гальмувань.
Телефон базується на платформі Qualcomm MSM7201A , частота процесора - 528 МГц, 256 МБ RAM, слот для карт microSD (до 32 ГБ). Щоб поміняти карту пам'яті, не потрібно знімати батарею.
Апарат має GPS, Bluetooth 2.1+EDR, Wi-Fi 802.11 b/g, підтримується USB 2.0. Використовується роз’єм microUSB.

 

Висновки

Недоліки: пластмасовий корпус, нема спалаху на камері.

Переваги: ціна, функціональність, MOTOBLUR.
Ціна б/у Motorola DEXT приблизно в межах від 1500грн. до 1800грн. залежно від стану.
Цей телефон не відновив колишньої величі компанії, як це була зробила Motorola RAZR V3, але він довів, що компанія може випускати дуже хороший продукт, за невеликі гроші. Хоча якби цей телефон пустили б у вільний продаж, то хто зна яких успіхів досяг би DEXT.

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області