Мобільні телефони та смартфони

Короткий огляд Nokia E72

Доброго дня, шановні користувачі сайту.

Сьогодні я вам коротенько розповім про мобільний телефон марки – Nokia E72 Що це апарат, його можливості, приблизна ціна та багато іншого читайте далі.

Nokia E72 – це смартфон, який вам допоможе як спілкуватися так створювати, редагувати різні документи. На великому екрані Nokia E72 так само як і на комп'ютeрі можна комфортно переглядати, створювати і редагувати документи. До речі, з бізнес-пристроєм Nokia E72 Ви будете отримувати пошту та повідомлення в режимі реального часу. А за допомогою передових сервісів, вбудованих в Nokia E72 topaz brown, зможете спілкуватися з кількома співрозмовниками одночасно.

 

Nokia E72 має наступні параметри: Розміри: 114 x 59.5 x 10.1 мм Вага – 128 г Дисплей – TFT, 2,36", 320x240 точок, 16 млн. кольорів. І харатерною його особливістю є інтегрована клавіатура QWERTY. Щодо додаткових можливостей, то у телефоні є: 5-мегапіксельна фотокамера MP3-плеєр FM-тюнер Вбудована система A-GPS із компасом Операційна система Symbian OS v 9.3, S60 3rd Edition, Feature Pack 2 (S60 3.2.3) WiFi, 3G А також ігри, голосовий набір, Bluetooth, диктофон та багато іншого. Гарантія на телефон надається терміном на 12 місяців.

Щодо ціни, то телефони такої марки коливаються у районі від 2800 – 3100 гривень у залежності від того, де ви його буде купляти.

Насамкінець, пропоную подивитися відео, у якому ви побачите як насправді виглядає телефон Nokia E72:

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області