Огляди

Огляд Bluetooth гарнітури Nokia Essence

Nokia bh-214 essense

Нещодавно Nokia анонсувала стильну стереогарнітуру Nokia Essence. Головна родзинка цього продукту у наявності потужної системи активного шумопоглинання. Тішить, що при потребі цю систему можна вимкнути. Формфактором і елементами керування ця гарнітура дуже подібна на гарнітури Nokia BH-214 та Nokia BH-111, які в на ринку завоювали велику популярність, але нова гарнітура виглядає більш модно і багатше.

 

 

 

Nokia bh-214 essense

 

 

Основні характеристики гарнітури Nokia Essence:

 

Nokia BH-214 Essence
Версія Bluetooth та Профілі 2.1 із підвищеною швидкістю передачі даних (EDR), Профіль Handsfree (HFP) 1.5 Профіль Headset (HSP) 1.0, Режим вдосконаленого розподілу аудіо (A2DP) 1.2
Стерео / Моно Стерео, Частотна характеристика - 6 до 20 000 Гц, Головки динаміка: неодим 10,3 мм, із вбудованим мікрофоном з активним приглушенням шуму, Опір котушки динаміка: 32 Ом, Аудіо кодеки: SBC, AAC direct streaming, apt-X,
Робочі клавіші Багатофункціональна клавіша вмикання/вимикання і відповіді/завершення. Регулювання гучності. Клавіші керування музикою: відтворення/пауза, перехід до наступного/попереднього запису. Увімкнення/вимкнення активного приглушення звуку
Час роботи Режим розмови/прослуховування музики: 8 годин
Додаткові можливості Робоча температура від -15°C до +55°C. Максимальний час роботи в режимі очікування - 240 год.. Максимальний час заряджання - 45хв.
Розмір 58,9 мм x 31,6 мм x 15,7 мм
Вага 32 г

 

 

nokia BH-214 essence 2.jpg

 

 

Скажи шуму НІ!

Основною фішкою даної безпровідної стерео гарнітури є потужна система шумопоглинання, адже саме тиша є необхідною умовою для отримання повного задоволення від чудової музики. Однак, як це часто буває, перебуваючи в дорозі, Ви можете отримати спотворені враження від звучання музики через те, що фонові шуми поглинають деякі специфічні частоти. Найгірший вплив створює шум транспорту, який здебільшого є низькочастотним шумом. Зазвичай, щоб знову почути баси, ми просто підвищуємо гучність звуку у своїх традиційних гарнітурах, що призводить до надто високої загальної гучності. Це може стати навіть причиною погіршення слуху.

 

В цій гарнітурі представлено технологію активного приглушення шуму для удосконалення басів. Слід зазначити, що технологія активного приглушення шуму для удосконалення басів від Nokia дійсно суттєво знижує низькочастотний шум і внутрівушний відголос від басів, а також забезпечує відтворення глибоких, чистих і неспотворених басів у шумних місцях. Середньо- і високочастотний шум ізолюється за допомогою вушних вкладок із медичного силікону, що дуже зручно. Крім того ці вкладки повністю герметизують вушний канал. Сукупний результат полягає у зниженні навколишнього шуму до 99,8%, а також у забезпеченні ідеально збалансованого звучання музики - незалежно від шумності місця вашого перебування. Переходити дорогу в цій гарнітурі потрібно дуже обережно, адже в ній ви не почуєте шум машин.

nokia-essence 2


Висока якість звуку

У гарнітурі є чотири режими професійно відібраних і налаштованих музичних характеристик:

  • Концертний зал як стандартна музична характеристика
  • Підсилення низьких частот: Підсилення найнижчих частот для досягнення досконалої і динамічної повноти басів
  • Підсилення високих частот: Це те, що ви чуєте в приємному місці через пару направлених електростатичних акустичних систем.
  • Підсилення високих частот + підсилення низьких частот: Поєднання прозорості електростатичних динаміків із високим динамічним відтворенням низьких частот, що є типовим для початкового рівня багаторівневих систем сабвуфера.

Nokia Essence підтримує широкий діапазон аудіо кодеків високої якості, завдяки чому музика чудово звучить незалежно від того, у який пристрій увімкнено Nokia Essence - у телефон Nokia, ноутбук чи mp3-плеєр із функцією Bluetooth. Підтримка кодеків SBC, apt-XTM та AAC Direct Streaming.

nokia-essence 3


Комфорт на цілий день

Батарея в гарнітурі розрахована на цілий день прослуховування музики - заявлено 8 годин безперервної музики від вбудованого акумулятора. Ви можете носити гарнітуру навколо шиї або причипити її до одягу. Інтуїтивні клавіші управління музикою і викликами розроблено таким чином, що ви можете їх вмикати, навіть не дивлячись на них. Медичні вушні вкладки шести різних розмірів і форм забезпечують їх м'яке і гнучке розташування.

nokia essence headset


Відчуй себе вільним без дротів

З цією гарнітурою ви зможете насолоджуватись свободою бездротової музики і розмов, а також мати вільні руки, під час спілкування або прослуховування музики. Nokia Essence це універсальна гарнітура, які підходить не лише до телефонів та смартфонів Nokia але й працює майже з усіма телефонами з функцією Bluetooth, ноутбуками та mp3-плеєрами інших виробників. Nokia Essence працює з будь-яким пристроєм що підтримує Bluetooth 2.1+EDR і підтримує handsfree 1.5 та Headset 1.1 профілі.

 

В телефоні вбудована технологія NFC. Вам достатньо просто доторкнутись до гарнітури, щоб миттєво підключити її до телефону із функцією NFC за допомогою Bluetooth-зв'язку, так як це можна зробити у колонці Nokia Play 360. NFC дійсно зручна штука і реально полегшує життя. Зараз на ринку з'являється багато нових пристроїв з підтримкою NFC. Крім зв'язку за допомогою NFC Ви також можете приєднати гарнітуру до пристрою традиційним способом.

 

 

Висновок

Гарнітура вийшла вдалою. Чудовий звук, хороший акумулятор, гарний свіжий дизайн, зручне управління - це гідний наступник Nokia BH-214. Ціна на нього наразі висока і коливається в районі 130 Євро, але повірте ця гарнітура варта Вашої уваги.

 

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області