Новини

На один крок ближче до першого смартфону Nokia на WP

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Після 10 тижнів інтенсивного співробітництва компанія Nokia повідомляє про підписання остаточної угоди з Microsoft, у рамках якого гігантами буде створюватися нова глобальна мобільна екосистема, відмінна від усіх наявних у даний момент.

Фінський виробник відзначає, що в даний час вже ведуться активні роботи що до виконання багаторічного плану з випуску продуктів Nokia. Очікується, що наступного року на ринок буде поставлено пристойну кількість апаратів. У найближчі роки компанія буде активно працювати над тим, щоб її продукція на базі Windows Phone з'являлася на нових географічних ринках.

nokia_plus_microsoff

Нова екосистема, на думку Nokia, є сильною та зростаючою. А основним "харчуванням" для неї є "Розробники! Розробники! Розробники!". З моменту оголошення про партнерство між компаніями Nokia і Microsoft кількість додатків для Windows Phone збільшилася практично вдвічі. Такі розробники, як Rovio, творець Angry Birds, Groupon, Ditto, Sainsbury's, почали свою діяльність з платформою Windows Phone. А для того щоб розробників стало ще більше, в перший рік Nokia робить для них безкоштовну реєстрацію.

{youtube}BtCaUh0x_nI{/youtube}

Nokia обіцяє для користувачів унікальні інновації в обладнанні, а саме в програмному забезпеченні та сервісах. Завдяки хмарним сервісам Microsoft, власники Symbian-смартфонів отримають нові можливості, ними ж само собою будуть оснащені WP-телефони.

Угода ж базується на чотирьох основних пунктах:

1. Поєднання взаємодоповнюючих активів, яке включає наступні моменти:

- Nokia надасть для екосистеми Windows Phone свої картографічні та навігаційні сервіси, а також ряд геолокаційних сервісів. Nokia буде розвивати інновації на базі платформи Windows Phone в таких областях, як робота з зображеннями, спираючись на досвід розробки апаратної частини і мовної підтримки, тим самим стимулюючи розвиток платформи Windows Phone. Microsoft надасть пошуковий сервіс Bing для всіх категорій пристроїв Nokia, а також внесе свій внесок у галузі продуктивності, реклами, створення ігор, соціальних медіа та інших сервісів. Поєднання навігації з рекламними і пошуковими сервісами дозволить значно збільшити монетизацію навігаційних активів Nokia і створити абсолютно нові підходи до одержання прибутку від реклами.

- Спільне залучення розробників і додаткових ресурсів для створення нових додатків для локального та глобального ринків, включаючи безкоштовну реєстрацію для всіх розробників на платформах Nokia для розробки на базі ОС Windows Phone.

- Відкриття нового глобального магазину додатків під брендом Nokia на основі інфраструктури Windows Marketplace. Розробники зможуть розміщувати і поширювати свої програми через єдиний портал, залучаючи сотні мільйонів споживачів, які користуються пристроями на базі Windows Phone, Symbian, а також пристроями на базі Series 40.

- Використання досвіду Nokia в області операторського білінгу, для того щоб надати учасникам екосистеми Windows Phone всі переваги білінгових угод Nokia з 112 операторами в 36 країнах.

2. Microsoft буде отримувати від Nokia поточні ліцензійні відрахування (роялті) за використання платформи Windows Phone з моменту початку продажів перших пристроїв Nokia на базі Windows Phone. Розмір роялті є конкурентноздатним і відображає очікування Nokia з продажу великої кількості нових пристроїв, а також враховує інші аспекти, пов'язані з технічною складовою партнерства з обох сторін. Надання платформи Windows Phone дозволить Nokia значно скоротити операційні витрати.

3. З урахуванням унікальності угоди Nokia з Microsoft і вкладу з боку Nokia, остання отримає виплати у розмірі декількох мільярдів доларів.

4. В угоді враховується вартість інтелектуальної власності, а також передбачаються механізми обміну правами на інтелектуальну власність. У відповідності до цієї угоди Nokia отримає значні виплати.

Джерело: allnokia

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області