Новини

Google запустив в комерційну експлуатацію сервіс мобільних платежів Google Wallet

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У травні 2011 року компанія Google анонсувала новий сервіс мобільних платежів під назвою Google Wallet, яка використовує бездротову технологію NFC і за допомогою якої можна використовувати мобільні телефони як засіб для оплати за послуги і товари в магазинах.

  

google wallet


До недавнього моменту дана послуга працювала в тестовому режимі, і от тепер, усі власники Android смартфонів Nexus S 4G оператора мобільного зв'язку США Sprint зможуть ним скористатися, запустивши додаток «Wallet» (Гаманець). Програма «Гаманець» з'явиться в смартфоні разом з новим автоматичним оновленням програмного забезпечення, завантажуваних «по повітрю» (OTA оновлення).

За допомогою Google Wallet власники смартфону Nexus S 4G зможуть оплачувати покупки з телефону, зареєструвавши в програмі свої платіжні картки. На першому етапі сервіс підтримує лише банківські платежні карти Citi MasterCard і віртуальні – Google Prepaid Card, які можна буде поповнювати практично любою пластиковою картою. При використанні останньої, Google додасть в якості бонусу на рахунок користувача додатково 10$.

Google також відзначає, що такі відомі платіжні системи, як Visa, Discover і American Express вже виявили своє бажання підтримки власними картами технології NFC: після публікації остаточних специфікацій вони будуть додані до списку тих, що підтримують програми «Google Wallet».

 

{youtube}DsaJMhcLm_A{/youtube}

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області