Новини

Google купить мобільний підрозділ Motorola

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Корпорація Google 15 серпня, тобто сьогодні домовився про придбання відділення Motorola, що займається випуском мобільних пристроїв - Motorola Mobility. Як повідомляється в офіційному прес-релізі Motorola, сума операції складає 12,5 мільярда доларів.

За кожну одиницю акції Motorola Mobility інтернет-гагант заплатить по 40 доларів готівкою. А це аж на 63 відсотки більше, ніж вартість цінних паперів компанії на момент закриття бірж - 12 серпня. Таким чином, акції Motorola Mobility на початок торгів 15 серпня повинні різко вирости у ціні. При цьому цінні папери Google на премаркеті опустилися більш ніж на 2 відсотки.

Google розробляє мобільну ОС Android, яка встановлюється на смартфони багатьох виробників, в число яких входить і Motorola. Як зазначає Bloomberg, Нове придбання допоможе Google успішніше конкурувати з смартфоном iPhone від Apple.


motorola-xoom


У прес-релізі також сказано, що угода ще має бути схвалена в США, ЄС та інших юрисдикціях. Також за злиття повинні проголосувати акціонери компанії Motorola Mobility. Очікується, що всі формальні процедури будуть завершені до кінця поточного року або до початку 2012-го.

Ще у середині 2000-х років телефони Motorola були одними з найпопулярніших у світі, однак потім американська компанія втратила значну частину своєї частки на ринку. За підсумками першого кварталу апарати Motorola займали лише 2,1 відсотка світового ринку за кількістю проданих апаратів. Для порівняння, роком раніше цей показник становив 2,7%.

Google ніколи раніше не витрачав таку значну суму грошей на одну покупку. До цих пір найбільшим поглинанням з боку компанії вважається придбання DoubleClick за суму більш ніж за три мільярди доларів.

 

Джерело: lenta.ru

Автор : btamedia

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області