Помічена рання версія CyanogenMod 10

Для створення CyanogenMod 10 дійсно потрібно зовсім небагато часу. Більш того, Рікардо Серкейра (Ricardo Cerqueira) вже розмістив на своєму каналі YouTube ранній білд CM10 з наступним коментарем: «Воно живе!».

 

7-13-2012cm

 

CyanogenMod 10 був запущений на смартфоні LG Optimus 4X HD. Йому поки далеко до повноцінної прошивки. Але, враховуючи те, що вихідний код Android 4.1 був опублікований лише кілька днів тому, роботи зі створення CyanogenMod 10 йдуть дуже високими темпами.

 

{youtube}ZdcMZMRQdqo{/youtube}

На фото засвітилася передня панель iPhone 5

У мережі з'явилися фотографії передніх панелей смартфона iPhone 5. Передня панель iPhone 5 дуже схожа на більш ранні витоки фотографій смартфона. При цьому на знімку показана одна і та ж рамка - просто на нижній фотографії вони перевернута.

 

newiphone

 

Фотографія зайвий раз доводить, що в наступній версії iPhone буде використовуватися більший дисплей, над яким можна побачити камеру FaceTime і місце для датчика. При цьому джерела стверджують, що Apple вже почала виробництво iPhone 5, готуючись до осіннього релізу цього пристроя. 

HTC Desire HD таки отримає оновлення Android 4.0

Схоже, що смартфон HTC Desire HD-таки отримає оновлення Android 4.0 Ice Cream Sandwich. На офіційній сторінці HTC у соціальній мережі Facebook з'явилася інформація про те, що HTC не відмовилася від ідеї випустити Android 4.0 для смартфона Desire HD. А вихід цього оновлення заплановано на липень-серпень 2012 року.

 

htc-desire-hd

 

Представники HTC були змушені виступити з цією заявою через те, що днями в документах оператора TELUS з'явилася інформація, що «HTC скасувала оновлення ICS для смартфона HTC Desire HD через низьку продуктивність цього апарату, показаної в тестах». Але ця сумна новина, мабуть, стосується тільки HTC Desire HD, що продається в мережі оператора.

Amazon розробляє 10,1-дюймовий Kindle Fire

Журналісти The New York Times розповіли дещо цікаве про нову версію Kindle Fire. Джерела видання стверджують, що Amazon вже працює над більш великою версією Kindle Fire, яка повинна буде скласти конкуренцію iPad. Вони не уточнюють діагональ дисплея нового планшета. Але, швидше за все, мова йде про 10,1-дюймову версію Kindle Fire.

 

16tablet-span-articleLarge

 

Крім того, в The New York Times підтвердили, що Apple готує мініатюрну версію iPad з 7,85-дюймовим сенсорним дисплеєм. Його вартість буде «значно меншою», ніж у сьогоднішнього iPad. А презентація планшета повинна відбутися ще до кінця цього року.

Гра Amazing Alex стала найпопулярнішим додатком для iPhone і iPad

З моменту релізу Amazing Alex пройшло всього кілька днів, а цій грі вже вдалося очолити рейтинг найпопулярніших додатків в App Store. 99-центова версія Amazing Alex для iPhone виявилася найбільш продаваним додатком для цього апарату в 35 країнах світу, а HD-версія гри вартістю 2,99$ була визнана найпопулярнішою програмою для iPad в 50 країнах.

 

Amazing-Alex-banner

 

Amazing Alex являє собою головоломку, створену на основі гри Casey's Contraptions, права на яку до цього були викуплені компанією Rovio. Нова гра побудована навколо допитливого підлітка на ім'я Алекс і цілого будинку, під зав'язку забитого всілякими іграшками. З їх допомогою Алекс створює складні механізми і вирішує захоплюючі головоломки.

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області