Елеволюція планшетів по версії Моторола

Елеволюція планшетів по версії Моторола

В  мережі появилося цікаве відео про то, як на думку Мотороли проходила еволюція планшетів і чого в нех не вистарчає на прикладі Apple iPad i Samsung Galaxy Tap, а також сказано, що Моторола представить свій планшет вже найблищим часом на CES в 2011 році.

Honeycomb - буде Android 2.4?

Honeycomb - буде Android 2.4?

Як заявляє ресурс Electronista , компанія Google свій наступний реліз операційної системи Android під кодовою назвою Honeycomb збирається представити як незначне оновлення, чия версія буде мати номер 2.4.

honeycomb-logo

Хоча багато хто вважає, що Honeycomb буде мати значні зміни в інтерфейсі, і її версія буде мати номер Android 3.0, Electronista, тим не менш, заявляє, що нове покоління операційної системи навряд чи буде представлено раніше конференції Google I / O, що проводиться у травні. Глобальні зміни в інтерфейсі, зі слів того ж ресурсу, нас чекають справді у версії 3.0, але кодову назву цієї системи буде названо Ice Cream (морозиво). А ось Honeycomb стане всього лише наступної еволюцією під номером 2.4, де основні нововведення торкнутися, як раніше і передбачалося, частині оптимізації інтерфейсу під великі дозволу дисплеїв і використання операційної системи в планшетних комп'ютерах. Honeycomb скоріш за все буде представлена в наступному місяці на MWC 2011, а перші зразки пристроїв ми вже побачимо в лютому. Ну а нам залишилося тільки дочекатися підтвердження (або спростування) цих чуток.

Google активує по 300000 Android-смартфонів у день

Google активує по 300000 Android-смартфонів у день

Днями віце-президент Google Енді Рубін повідомив в Твіттері , що компанія зараз активує більше 300.000 смартфонів Android на день. Це значне зростання у порівнянні з серпневими 200000 в день. Ця інформація явно спростовує деякі спекуляції про те, що зростання ринку Android-девайсів сильно сповільнилося. Один з основних конкурентів Google - компанія Apple - поки не надала свої дані на цей рахунок, але в жовтні Стів Джобс говорив, що Apple активує в середньому 270.000 айфонів щодня.

LG B: найтонший у світі смартфон?

LG B: найтонший у світі смартфон?

Коли в червні цього року був представлений iPhone 4, глава компанії Apple Стів Джобс заявив, що це найтонший у світі комунікатор - його товщина не перевищує 9,3 мм. Модель Samsung Galaxy S під управлінням Android теж дуже тонка - 9,9 мм. Але незабаром з'явиться пристрій, що зможе побити рекорд iPhone 4 і позбавити його звання найтоншого комунікатора. Апарат називається LG B (це кодова назва), його фотографії потрапили в мережу, причому, на них LG B порівнюється з iPhone 4 і Samsung Galaxy S.


На фото добре видно, що нова модель від LG, анонс якої ще попереду, тонше обох цих моделей, хоча точно його товщина не зазначена. Про характеристики LG B відомо зовсім небагато.Згадується лише операційна система Android і 4-дюймовий ISP LCD дисплей з роздільною здатністю 480х800 пікселів і високою яскравістю 700 ніт. Крім того, на торці пристрою видно 3,5-мм аудіороз'єм. Нічого не відомо про дату анонсу і випуску цієї моделі, але є ймовірність, що вона буде представлена на виставці CES 2011 6-9 січня.


Вийшла версія Google Maps 5.0 для ОС Android

 

Вийшла версія Google Maps 5.0 для ОС Android

Компанія Google оголосила про випуск програми Google Maps 5.0 для платформи Android. Чутки про це оновлення вже з'являлися раніше, але тепер воно стало доступним для безкоштовного завантаження в каталозі Android Market. Програма працює на смартфонах з версією ОС від Android 1.6, але її головні нові можливості підтримують лише моделі з Android 2.0 і вище. Найбільш значущими нововведеннями є 3D-карти і можливість працювати з додатком в оффлайн-режимі, тобто, без підключення до Інтернету.

Вже зараз у додатку можна знайти об'ємні карти більш ніж 100 міст світу. Ці карти можна повертати, нахиляти і масштабувати за допомогою різних жестів двома пальцями. Також доступний режим компаса: при натисканні спеціальної кнопки у верхньому правому куті тривимірна карта почне повертатися і займе правильне положення. Ще одне нововведення - це можливість роботи в оффлайні, коли вже переглянуті карти можна знову відкрити з кеша без підключення до Інтернету. При втраті зв'язку продовжать свою роботу і голосові підказки при русі, головне, щоб підключення було на самому початку маршруту.

 


 

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області