HTC готує 4-ядерний пристрій з Full HD дисплеєм

На сайті бенчмарка GLBenchmark був помічений таємничий апарат HTC. Коли ми говоримо «таємничий», ми абсолютно серйозні. Ми не знаємо, планшет це чи смартфон, і ми не можемо майже нічого сказати про характеристики цього апарата.

 

htc-mystery-4

 

Новинка проходить в тесті під ім'ям HTC 6435LVW. І, судячи з усього, вона є дуже продуктивним апаратом. По крайній мірі, в тесті GLBenchmark 2.1 вона показала швидкість 121 fps при розширенні 720p. А це більш ніж удвічі перевищує результати HTC One X (LTE) і на 20% вище можливостей Galaxy S III. Така висока продуктивність пояснюється тим, що пристрій засноване на чіпсеті Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 з 4-ядерним процесором, графікою Adreno 320 і підтримкою LTE / HSPA +. А, судячи по тому, що розширення екрана новинки становить 1794 x 1080 пікселів, цей таємничий апарат є планшетом або планшетофоном. Більш того, такие розширення вказує на те, що він виявиться пристроєм з екранними клавішами управління - саме на блок керуючих клавіш, швидше за все, і пішла відсутня «смужка» в 126 пікселів.

Sony таки позбавиться від логотипу Sony Ericsson

У нових телефонах Sony Xperia S і Xperia U відсутня назва Sony Ericsson, зате використовується все той же логотип шведсько-японської компанії. І нещодавно в Sony розповіли, чим це пояснюється. Журналісти TechRadar з посиланням на представників японської компанії повідомили, що використання старого логотипу Sony Ericsson пов'язано з бажанням Sony показати користувачам спадкоємність брендів Sony і Sony Ericsson.

 

sony-ericsson-logo

 

Тим не менш, в майбутньому Sony збирається відмовитися від використання у своїх телефонах логотипу компанії. Але відбудеться це, швидше за все, тільки в наступному році.

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області