У мережі з’явилось відео з Feature Pack 2 для Symbian Belle

На Nokia RDA з'явилося відео, яке демонструє можливості передрелізного пакету оновлень Feature Pack 2 для Symbian Belle.


У Symbian Belle Feature Pack 2 був помітно перероблений інтерфейс операційної системи. У ній був оновлений інтерфейс програми камери, зміни торкнулися навігації і віджетів, також розробник поліпшив  ефекти при переходах.

 


Клавіатура Symbian Belle FB2 стала набагато інтелектуальнішою і навчилася пропонувати варіанти для завершення слів. Nokia обновила web-браузер, галерею і редактор зображень своєї операційної системи. А у медіаплеєра тепер з'явилися власні елементи управління в панелі повідомлень.

 

Не забуваємо, що Nokia оголосила про відмову від Symbian у майбутньому і повний перехід на Windows Phone. Але на разі реанімація трупа триває :)))

 

 

{youtube}4LwXasRdQUI{/youtube}

У Nokia з'явився запасний план дій на випадок провалу Windows Phone

За словами голови компанії Nokia Рісто Сііласмаа (Risto Siilasmaa), у Nokia є запасний план на випадок провалу Windows Phone.


Рісто Сііласмаа не став присвячувати нас у деталі цього плану, але, швидше за все, в Nokia не планують повертатися до Symbian. Ще більш сумнівним здається перехід компанії на Android. Можливо це MeeGo OS, на якій нещодавно було запущено флагман Nokia N9?

 


Цікаво, що трохи більше року тому керівник Nokia Стівен Елоп говорив абсолютно протилежне і стверджував, що у фінської компанії немає запасного плану на випадок невдачі з Microsoft.

 

«План Б в тому, щоб переконатися, що план А буде успішним», - сказав він тоді. Але, схоже, що за рік у Nokia додалося розсудливості, і в компанії все-таки вирішили не складати всі яйця в один кошик. Як на мене саме політика Елопа остаточно добила компанію. Таке враження що він умисне знищив цю компанію.

Чутки: у iPad Mini буде стояти 7,85-дюймовий IGZO-дисплей

Відразу кілька джерел підтвердили інформацію про те, що компанія Apple збирається випустити мініатюрну версію iPad з 7,85 дюймовим дисплеєм.

 

Вони стверджують, що цей апарат буде коштувати в межах $ 249 - $ 299. Так що він цілком зможе скласти конкуренцію недорогим планшетів Amazon Kindle Fire і Google Nexus 7. Звичайно, планшет Apple все одно буде дорожче вищезгаданих гаджетів. Але на користь iPad Mini зіграє репутація компанії з Купертіно і її потужна маркетингова машина.

 


 

Ці ж джерела уточнюють, що в планшеті Apple буде використовуватися 7,85 - дюймовий IGZO-дисплей виробництва Sharp. Подібні дисплеї побудовані на TFT-технології, однак у них використовується оксид індію, галію і цинку. Завдяки цьому дисплеї виходять тонше аналогів і відрізняються високою якістю зображення. Щільність таких дисплеїв Sharp може досягати 330 ppi.

Samsung B5330 виявиться доступним смартфоном з Android 4.0 і QWERTY-клавіатурою

Компанія Samsung збирається випустити новий Android-смартфон Samsung B5330 з QWERTY-клавіатурою.


Передбачається, що цей апарат виявиться доступним смартфоном з операційною системою Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

 


Він зможе працювати в 3G-мережах, а його дисплей отримає роздільну здатність 320 х 240 пікселів, що дуже мало на сьогоднішній день.

З тесту GL Benchmark випливає, що у гаджет встановлений процесор з тактовою частотою 850 Мгц.

 

Про інші можливості смартфона і терміни його появи на ринку поки нічого невідомо, але цей бюджетний смартфон навряд чи комусь стане цікавим.

Boot to Gecko перейменували в Firefox Mobile OS

Операційна система Boot to Gecko, що розробляється спільнотою Mozilla тепер буде відома під новим ім'ям Firefox Mobile OS.


Крім цього в Mozilla повідомили, що виробниками перших смартфонів на базі Firefox Mobile OS виявляться компанії ZTE і Alcatel (TCL Communication Technology), а в основі цих апаратів буде лежати платформа Snapdragon. Правда, в Mozilla не уточнюють, про яку версії чіпсетів йде мова, але навряд чи це буде S4. Все-таки такі чіпсети досить дороги, а Firefox Mobile OS позиціонується в якості операційної системи для бюджетних смартфонов.

 

 


Mozilla вдалося заручитися підтримкою ще кількох операторів стільникового зв'язку, які займуться продажем нових смарфтонів. Тепер крім Telefonica і T-Mobile в цей список входять Etisalat, Smart, Sprint, Telecom Italia і Telenor.

 

Перший смартфон з Firefox Mobile OS повинен буде з'явитися на бразильському ринку на початку наступного року.

 

{youtube}lHKNt0n6whw|600|450|1{/youtube}

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області