Перші смартфони з Nvidia Kai з'являться в кінці року

Перші смартфони на платформі Nvidia Kai з'являться на ринку вже в кінці цього року. Нова платформа повинна знизити вартість 4-ядерних апаратів і зробити їх більш доступними для простих користувачів. Фактично, вона є недорогою версією Tegra 3, сумісної з дешевшою периферією - пам'яттю, дисплеями тощо.

 

Nvidia-logo

 

А першими партнерами Nvidia, які займуться продажем апаратів з Nvidia Kai, виявляться китайські виробники телефонів. Хоча це зовсім не означає, що їх продажу обмежаться тільки місцевим ринком. Адже Huawei і ZTE також підпадають під визначення китайських виробників, але їхні телефони доступні в багатьох країнах світу. 

Sony Mobile отримала чотири нагороди Red Dot Awards

Компанія Sony Mobile отримала чотири нагороди Red Dot Awards за дизайн смартфонів. Xperia active, Xperia ion, Smart Wireless Headset pro і SmartDock для Xperia ion отримали нагороди Red Dot Awards в області дизайну, а смартфон Xperia ray удостоївся заохочувальної премії.

 

red dot win

 

Журі сподобалося висока якість, стиль і лаконічність Sony Xperia active і Xperia ion. Їх не залишили байдужими стриманий дизайн і вражаючий функціонал Smart Wireless Headset pro і SmartDock для Xperia ion, а смартфон Xperia ray удостоївся втішних відгуків за зовнішній вигляд і простоту використання. Нагорода Red Dot Design Awards є однією з найбільш авторитетних і значущих у світі. На її отримання щорічно претендують більше 14 000 продуктів з 70 країн світу.

SmartPaddle Pro - гібридний планшет-ноутбук з Windows 8 і Windows 7

Французька компанія Evigroup представила власний гібридний планшет-ноутбук SmartPaddle Pro. В SmartPaddle Pro буде використовуватися відразу дві операційні системи: Windows 8 і Windows 7. При цьому оновлення до фінальної версії Windows 8 покупцям апарата буде запропоновано безкоштовно.

 

smpro8big

 

SmartPaddle Pro заснований на процесорі Intel Atom N450. У ньому стоять 11,6-дюймовий дисплей, 1 Гб RAM, а також 32 або 64 Гб SSD. Вартість SmartPaddle Pro складає 759 євро. 

МТС-Україна продовжила термін дії «Повного нуля»

Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголосив про продовження літньої акції «Повний нуль», яка дозволяє безкоштовно спілкуватися всередині мережі МТС без умов і обмежень. Передоплати у всіх тарифах лінійки «Супер МТС без ПЗЗ і поповнень» могли підключити послугу «Повний нуль» до кінця літа поточного року. Відтепер термін підключення до акції продовжено до 14 вересня 2012 року включно. 


mts


Для підключення до акції абоненту достатньо набрати запит * 888 #. Вартість підключення на весь період дії акції становить 25 грн. Цей платіж знімається з основного рахунку одноразово. Ніяких подальших періодичних платежів за участь в акції немає. Послуга «Повний нуль» діє на всій території Україні. Для нових абонентів МТС підключення до акції «Повний нуль» може бути зроблено тільки після першого поповнення від 30 грн. одним платежем. 

З Nokia пішла команда розробників MeeGo

Ключові члени команди MeeGo на чолі з Сотіріс Макрігіаннісом (Sotiris Makrygiannis) покинули табір фінської Nokia. Це відбулося всього через кілька годин після того, як Nokia випустила оновлення PR 1.3 для смартфона Nokia N9.

 

700-nokia n9 02

 

Ці люди стояли біля витоків таких апаратів, як Nokia N770, N800, N810, N900, N950 і, звичайно, Nokia N9. Їх відставка, швидше за все, ясно говорить про те, що Nokia не збирається розвивати напрямок MeeGo, і компанія остаточно перетвориться на виробника тільки з однією операційною системою, яка до того ж належить сторонньому розробнику. Ну а нам, у свою чергу, залишається тільки чекати появи перших смартфонов Samsung і Intel на базі Tizen OS, яка якраз заснована саме на MeeGo.

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області