Розробники розповіли про майбутнє CyanogenMod

Наступна версія CyanogenMod буде заснована на операційній системі Android 4.1 Jelly Bean. До недавнього часу багато користувачів цікавилися індексом наступної версії CyanogenMod - 9.1 або 10. Але розробники не стали відходити від сформованої традиції і вирішили присвоїти їй ім'я CyanogenMod 10, через те, що ця прошивка заснована на Android Jelly Bean, а «J» є 10 буквою алфавіту.

 

CID

 

Розробники підкреслили, що в CyanogenMod 10 не буде ніяких підвищених системних вимог, і вона прекрасно буде себе почувати на апаратах, сумісних з CyanogenMod 9 (512 Мб оперативної пам'яті або більше). При цьому для розробки CyanogenMod 10 буде потрібно не так вже й багато часу. Адже, якщо CyanogenMod 9 створювалася практично з нуля, то CyanogenMod 10 можна назвати вдосконаленою версією попередньої прошивки. Після випуску стабільної версії CyanogenMod 9 розробники збираються зосередитися тільки на розвитку CM7 і CM10. Це пояснюється тим, що всі апарати з CyanogenMod 9 зможуть оновитися і до CyanogenMod 10. Так що ніякого сенсу в подальшому розвитку CM9 просто немає.

Nokia Lumia 910 може стати одним з перших смартфонів з Windows Phone 8

Nokia виявиться в числі перших виробників, що випустили смартфон на базі Windows Phone 8. Одним з таких апаратів може виявитися новий смартфон Nokia Lumia 910. Про існування цього смартфона стало відомо ще в січні. При цьому передбачалося, що його анонс відбудеться в травні 2012 року.

 

Nokia-Lumia-910-Windows-Phone-8

 

Але цього так і не відбулося, а недавно Nokia Lumia 910 був помічений в програмі Nokia Device Application Access. Очевидно, що новинка повинна стати наступником смартфона Lumia 900. А, значить, вона виявиться флагманським апаратом фінської компанії і, швидше за все, буде використовувати операційну систему Windows Phone 8, а не Windows Phone 7.8. 

Собівартість Google Nexus 7 становить від 184$ до 192$

Енді Рубін вже говорив, що Google не має прибутку від продажу планшета Nexus 7. І нещодавно в iFixit з'ясували, що собівартість Google Nexus 7 з 8 Гб вбудованої пам'яті становить близько 184$. У цю цифру не входить вартість досліджень і розробок, реклами, складання та інших витрат. У ній враховується лише вартість комплектуючих планшета. Так що реальна собівартість Google Nexus 7, звичайно, буде трохи вище.

 

nexus7-ifixit


Тим не менш, давайте не забувати, що Google продає ще й 16 Гб версію планшета. Його пам'ять коштує приблизно на 8$ дорожче, а сам планшет продається на 50$ дорожче апарату з 8 Гб пам'яті. Так що, незважаючи на слова Енді Рубіна, Google отримує досить непоганий прибуток зі старшої моделі Google Nexus 7. 

iPad mini буде збиратися в Бразилії

Журналісти відомого японського блогу Macotakara розповіли про деякі особливості iPad mini. Джерела видання стверджують, що новий планшет отримає підтримку 3G-мереж і 7,85 дюймовий дисплей. При цьому він буде трохи ширше Nexus 7, а висота апаратів виявиться однаковою. Що стосується товщини пристроя, то вона буде менше, ніж у будь-яких 7-дюймових Android-планшетів, і журналісти порівнюють її з товщиною iPod Touch.

 

7-inch-ipad-mini

 

iPad mini буде проводитися на фабриці Foxconn в Бразилії, а реліз планшета відбудеться у вересні 2012 року. 

Чутки: iPhone 5 отримає 4-ядерний процесор

Незабаром компанія Apple може приєднатися до HTC, Samsung, LG і Meizu, випустивши смартфон з 4-ядерним процесором. За даними DigiTimes, в новому iPhone буде використовуватися процесор A6 від компанії Samsung, який, незважаючи на свою назву, виявиться всього лише трохи модифікованою версією чипсета Exynos 4 з 4-ядерним процесором.

 

iPhone-5

 

Новий смартфон стане доступний у другій половині року. А в четвертому кварталі на полицях магазинів повинні з'явитися апарати на основі нових чіпсетів Qualcomm APQ8064A з 4-ядерними процесорами, інтегрованої підтримкою LTE і графікою Adreno 320. Так що ближче до кінця року нам варто чекати появи декількох цікавих 4-ядерних рішень. І iPhone 5 виявиться всього лише одним з них. 

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області