Samsung Galaxy Nexus повернувся в Google Play

Після невеликої перерви смартфон Samsung Galaxy Nexus повернувся в магазин Google Play. Правда, для того, щоб отримати цей апарат в руки, користувачам доведеться почекати від 2 до 3 тижнів. Саме такі терміни поставок Galaxy Nexus вказані в Google Play.

 

nexus-s

 

Samsung і Google поки що не відновили прошивку Galaxy Nexus до версії Android 4.1 Jelly Bean. Але в магазині зазначено, що чекати це оновлення залишається недовго. Нагадаємо, що Samsung Galaxy Nexus зник з Google Play після того, як американський суд ввів попередній заборона на продаж смартфона на місцевому ринку. Трохи пізніше в Samsung оскаржили це рішення, і заборона на продаж Galaxy Nexus був знятий до отримання офіційної відповіді Apple, яка повинна допомогти суду ухвалити рішення про те, чи порушує цей апарат патенти компанії, і чи варто залишити заборону в силі до закінчення судового розгляду. При цьому Samsung і Google заявили про розробку патча, який повинен допомогти обійти заборону на продаж смартфона, прибравши з нього спірні функції. 

У вибуху Samsung Galaxy S III виявився винен сам користувач

Фахівцям Samsung вдалося з'ясувати причину, яка призвела до вибуху і займання смартфона Galaxy S III. Минулого місяця користувачі повідомили про вибухнув флагманському смартфоні Samsung.Однак пізніше фахівці корейської компанії повідомили, що причиною вибуху послужив «зовнішнє джерело енергії», і провини Samsung Galaxy S III в цьому інциденті немає.

 

meltedsgsiii

 

Для визначення точної причини вибуху Samsung вдалася до допомоги незалежної організації Fire Investigations UK (FIUK). Після серії тестів вони прийшли до висновку, що Samsung Galaxy S III може отримати аналогічні пошкодження тільки при приміщенні смартфона в мікрохвильовку. І трохи пізніше це ж підтвердив і користувач, який повідомив про вибух смартфона. «Я хочу відмовитися від свого початкового заяви. Телефон пошкодила інша людина, яка хотіла полагодити смартфон після того, як він потрапив у воду », - сказав він, додавши, що це виявилося « дурною помилкою, а не навмисною дією ». 

У вересні LG випустить смартфон з власним 4-ядерним процесором L9

Компанія LG займається розробкою власного мобільного процесора на ARM-архітектурі. Новий 4-ядерний процесор буде називатися L9. Перший смартфон на його основі повинен з'явитися на ринку у вересні. А крім потужного 4-ядерного процесора новинка отримає камеру з матрицею понад 10 мегапікселів.

 

LG Mobile-logo

 

Будемо сподіватися, що LG не повторить долю компанії Huawei, яка також розраховувала випустити смартфон на власному процесорі K3V2. Однак через технічні проблем, пов'язаних з його виробництвом, була змушена вже кілька разів відкладати його реліз.

Чутки: Nokia випустить смартфон Lumia 1001 з Windows Phone 8

У RDA з'явилася згадка про ще один новий смартфон Nokia Lumia 1001. Індекс смартфона ясно говорить про те, що новинка буде помітно відрізнятися від попередніх моделей фінського виробника. І вона цілком може виявитися першим смартфоном Nokia з операційною системою Windows Phone 8.

 

lumia1001-a

 

Адже недавно з'являвся в наших новинах Nokia Lumia 910 насправді може виявитися лише невеликим оновленням або модифікацією флагманського смартфона Nokia, тоді як в Nokia Lumia 1001 вперше використовується 4-значний індекс, що вже саме по собі говорить про виняткове статус цього апарата. Втім, крім цього в RDA були помічені такі апарати, як Nokia 510, Nokia Belle 805, Lumia 920 і 950. І це змушує засумніватися в достовірності отриманих даних.

Amazon Kindle Fire 2 отримає дисплей з великою роздільною здатністю

Джерела AllThingsD з'ясували, що друге покоління Kindle Fire буде анонсовано в другій половині року. Планшет з'явиться у продажу в кінці третього кварталу і отримає сенсорний дисплей з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів замість сьогоднішніх 1024 x 600 пікселів.

 

Quest-for-Fire-2

 

Це досить поширене на ринку роздільна здатність, яка не тільки підвищить його щільність до 216 ppi і зробить картинку більш якісною, але і змінить співвідношення сторін дисплея планшета. Інші можливості Kindle Fire 2 не уточнюються. Хоча, швидше за все, в Amazon оснастять його більш потужним процесором і поліпшеною графікою. 

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області