Home Новини

Виберіть групу новин за списку новин, а потім оберіть саму новину для перегляду.

Huawei Ascend G330 - наступник смартфона Ascend G300 з 2-ядерним процесором

Компанія Huawei збирається випустити наступника смартфона Ascend G300. Можливості нового Huawei Ascend G330 мало чим відрізняються від оригінального Ascend G300. Тим не менш, деякі важливі відмінності в апаратах є.

 

Huawei-Ascend-G330

 

У першу чергу, варто згадати, що в Huawei Ascend G330 використовується 2-ядерний процесор з тактовою частотою 1 ГГц. При цьому смартфон з самого початку буде працювати на базі Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

 

Huawei-Ascend-G330-2

 

В Huawei Ascend G330 також присутні 4-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 480 х 800 пікселів, основна 5 Мп камера, фронтальна 0,3 Мп камера, 512 Мб RAM, 4 Гб вбудованої пам'яті і акумулятор ємністю 1500 мАг. Huawei розробляє відразу кілька модифікацій Huawei Ascend G330 . Перша з них отримає підтримку HSPA-мереж і зможе працювати у китайського оператора China Unicom, а другий смартфон буде призначений для CDMA-мереж China Telecom.

Nokia запустила консультаційний сервіс Smart Setup

Компанія Nokia запустила в Росії безкоштовний сервіс Smart Setup. Новий сервіс покликаний допомогти користувачам максимально швидко і комфортно освоїти функціонал смартфонів Nokia Lumia.  

 

700-nokia-lumia-800 group

 

Володарі Nokia Lumia можуть зарезервувати на зручний час телефонну консультацію фахівця Nokia щоб отримати докладні інструкції по налаштуванню та використанню всіх ключових функцій смартфона. У зазначений час фахівець Nokia передзвонить і дасть користувачам потрібні рекомендації. При цьому в рамках однієї консультації тривалістю до 30 хвилин власники Nokia Lumia можуть вибрати до 3 основних тем з наступних: 

• Знайомство з Windows Phone. 

• Залишайтеся на зв'язку. 

• Збереження даних. 

• Розваги та ігри. 

• Корисні підключення. 

• Корисні функції.

Google випустила Android 4.1 для GSM-версії Galaxy Nexus

Компанія Google випустила оновлення Android 4.1 Jelly Bean для GSM-версії смартфона Galaxy Nexus. Після виходу оновлення в певному регіоні користувачі Galaxy Nexus отримають відповідне повідомлення. При цьому оновлення буде доступно і власникам смартфонів з уже встановленою Android 4.1 Jelly Bean для розробників.

 

Galaxy Nexus

 

Після оновлення користувачі Galaxy Nexus отримають доступ до всіх функцій, показаним на конференції Google I / O, в тому числі до проекту Project Butter, Google Now, поліпшеним повідомлень, домашньому екрані, клавіатурі, додатку камери і т.д.CDMA-версія Galaxy Nexus , Nexus S і Motorola XOOM отримають це оновлення дещо пізніше.

Опубліковані фотографії інженерних зразків iPhone 5 і iPad Mini

У мережі з'явилися фотографії інженерних зразків iPhone 5 і iPad Mini. Принаймні, саме це стверджують журналісти GottaBeMobile, що опублікували їх знімки.

 

iphone-5-back-1

iphone-5-front-1

 

Якщо ці зображення опиняться справжніми, то новий iPhone 5 отримає розміри 120 x 60 мм замість сьогоднішніх 115 х 58,7 мм. Так що в цьому апараті дійсно може використовуватися великий сенсорний дисплей.

 

12.07.10-iPadmini-1

12.07.10-iPadmini-2

 

Ну а iPad Mini обіцяє стати дуже тонким планшетом, товщина якого буде порівнянна з плеєром iPod. При цьому він буде приблизно на 23,67 мм ширше, ніж Google Nexus 7, і трохи довше цього апарата. А в нижній частині iPad Mini можна побачити невеликий 19-контактний док-коннектор, який, за чутками, повинен отримати і iPhone 5. З обох боків від нього розташоване по одному динаміку.

Дочірні категорії

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області