Home Новини

Виберіть групу новин за списку новин, а потім оберіть саму новину для перегляду.

iPhone 5 з'явився на свіжих знімках

У мережі з'явилося кілька нових фотографій наступного покоління iPhone. Джерела стверджують, що на фото засвітився корпус смартфона або його ранній прототип.

 

3122

 

51


 

 

Судячи з того, що новинка має точно такий же дизайн, що і в попередніх витоках, iPhone 5 дійсно може отримати таку зовнішність.

 
32

 

61

iphone-5-connector-kitguru

 

Хоча настільки раніше поява фотографій iPhone 5 викликає здивування - подібні витоки дуже нехарактерні для компанії з Купертино.

«Київстар Бізнес» пропонує для планшетів, модемів, iPad, ноутбуків спеціальний тариф

Оператор мобільного зв`язку «Київстар» оголосив про доступність для своїх бізнес-абонетов тарифу «Бізнес Інтернет Новий» з низькою ціною за повноцінний доступ до Інтернету з мобільного пристрою - 15 копійок за 1 МБ. 

 

 kyivstar

 

Абонентська плата при цьому складає всього 10 грн. / міс. Як вважає оператор, ефективніше використовувати SIM-карту з цим тарифним планом в планшеті, ноутбуку, iPad, модемі або іншому інтернет-орієнтованому пристрої. 

Чутки: у Microsoft виникли проблеми при виробництві Microsoft Surface

Недавно анонсований планшет Microsoft Surface має досить приємну зовнішністю. Але, схоже, що у Microsoft можуть виникнути серйозні проблеми з поставками корпусів для цих планшетів.

 

surface

 

Спочатку в Microsoft планували використовувати цілісний магній-алюмінієвий корпус.Однак через низькі обсягів поставок компанії довелося переключитися на магнієві корпуси, створені за технологією MegVapor, максимально наближає їх характеристики до цільних металевих корпусів. Але високий рівень браку при використанні цієї технології сильно позначилася на обсягах випуску таких корпусів, і у Microsoft виникли серйозні проблеми з масовим виробництвом своїх планшетів. До того ж у такої технології є один серйозний недолік - це збільшена вага корпусу. У Microsoft ці чутки наразі не підтвердили.

Amazing Alex від Rovio з'явиться в Google Play вже 12 липня

Вже сьогодні, 12 липня компанія Rovio збирається випустити нову гру Amazing Alex. Amazing Alex являє собою головоломку, побудовану на основі гри Casey's Contraptions, права на яку до цього були викуплені компанією Rovio.

 

Amazing-Alex-banner

 

Rovio не стала міняти гемплей гри, і він як і раніше крутиться навколо машини Руба Голдберга (Rube Goldberg) - заплутаних і складних пристроїв, які виконують найпростіші функції. 

 

{youtube}xk7vezL36IU{/youtube}

 

Amazing Alex з'явиться в магазині Google Play Store вже в цей четвер 12 липня.

 

Дочірні категорії

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області