Home Новини

Виберіть групу новин за списку новин, а потім оберіть саму новину для перегляду.

LG B: найтонший у світі смартфон?

LG B: найтонший у світі смартфон?

Коли в червні цього року був представлений iPhone 4, глава компанії Apple Стів Джобс заявив, що це найтонший у світі комунікатор - його товщина не перевищує 9,3 мм. Модель Samsung Galaxy S під управлінням Android теж дуже тонка - 9,9 мм. Але незабаром з'явиться пристрій, що зможе побити рекорд iPhone 4 і позбавити його звання найтоншого комунікатора. Апарат називається LG B (це кодова назва), його фотографії потрапили в мережу, причому, на них LG B порівнюється з iPhone 4 і Samsung Galaxy S.


На фото добре видно, що нова модель від LG, анонс якої ще попереду, тонше обох цих моделей, хоча точно його товщина не зазначена. Про характеристики LG B відомо зовсім небагато.Згадується лише операційна система Android і 4-дюймовий ISP LCD дисплей з роздільною здатністю 480х800 пікселів і високою яскравістю 700 ніт. Крім того, на торці пристрою видно 3,5-мм аудіороз'єм. Нічого не відомо про дату анонсу і випуску цієї моделі, але є ймовірність, що вона буде представлена на виставці CES 2011 6-9 січня.


Google активує по 300000 Android-смартфонів у день

Google активує по 300000 Android-смартфонів у день

Днями віце-президент Google Енді Рубін повідомив в Твіттері , що компанія зараз активує більше 300.000 смартфонів Android на день. Це значне зростання у порівнянні з серпневими 200000 в день. Ця інформація явно спростовує деякі спекуляції про те, що зростання ринку Android-девайсів сильно сповільнилося. Один з основних конкурентів Google - компанія Apple - поки не надала свої дані на цей рахунок, але в жовтні Стів Джобс говорив, що Apple активує в середньому 270.000 айфонів щодня.

Вийшла версія Google Maps 5.0 для ОС Android

 

Вийшла версія Google Maps 5.0 для ОС Android

Компанія Google оголосила про випуск програми Google Maps 5.0 для платформи Android. Чутки про це оновлення вже з'являлися раніше, але тепер воно стало доступним для безкоштовного завантаження в каталозі Android Market. Програма працює на смартфонах з версією ОС від Android 1.6, але її головні нові можливості підтримують лише моделі з Android 2.0 і вище. Найбільш значущими нововведеннями є 3D-карти і можливість працювати з додатком в оффлайн-режимі, тобто, без підключення до Інтернету.

Вже зараз у додатку можна знайти об'ємні карти більш ніж 100 міст світу. Ці карти можна повертати, нахиляти і масштабувати за допомогою різних жестів двома пальцями. Також доступний режим компаса: при натисканні спеціальної кнопки у верхньому правому куті тривимірна карта почне повертатися і займе правильне положення. Ще одне нововведення - це можливість роботи в оффлайні, коли вже переглянуті карти можна знову відкрити з кеша без підключення до Інтернету. При втраті зв'язку продовжать свою роботу і голосові підказки при русі, головне, щоб підключення було на самому початку маршруту.

 


 

Google відкрила доступ до вихідного коду Android 2.3 (Gingerbread)

Google відкрила доступ до вихідного коду Android 2.3 (Gingerbread)

Компанія Google, в рамках програми Android Open Source Project (AOSP), опублікувала код програмного стеку  нової версії своєї операційної системи Android 2.3, відомої під кодовою назвою Gingerbread.

gingerdroid

Цей реліз, зі слів Google, дозволить OEM-виробникам почати підготовку до портуванню Android 2.3 на нові та існуючі пристрої, а також надасть для любителів, ентузіастів і дослідників можливість почати розробляти власні збірки цієї версії операційної системи.

Для того, що завантажити код Gingerbread та отримати додаткову інформацію про те, що для цього треба, слід перейти на сторінку « Getting the Source »на сайті проекту AOSP.

 

Дочірні категорії

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області