Home Новини

Виберіть групу новин за списку новин, а потім оберіть саму новину для перегляду.

У березні вийде Angry Birds Rio та мультик Rio у квітні

 

У березні вийде Angry Birds Rio та мультик Rio у квітні

AB-RIO

У новій грі оригінальні «злі птахи» були викрадені і доставлені в чарівний місто Ріо, де вони в кінцевому підсумку повинні втекти від своїх викрадачів, і відправляться рятувати своїх друзів Блу (Blu) і Джуел (Jewel) - два рідкісних папуги Ара і зірок майбутнього фільму від студії Fox.

Геймплей Angry Birds Rio буде заснований на фізиці оригінальної версії гри з унікальними рухами з нового фільму. Нова гра буде мати 45 окремих рівня, які будуть постійно поповнюватися з виходом нових оновлень для гри. Angry Birds Rio буде доступна на всіх світових ринках, як на смартфонах, так і на планшетних комп'ютерах.

Ну, і наостанок, кіно трейлер майбутнього мультфільму:

 


Елеволюція планшетів по версії Моторола

Елеволюція планшетів по версії Моторола

В  мережі появилося цікаве відео про то, як на думку Мотороли проходила еволюція планшетів і чого в нех не вистарчає на прикладі Apple iPad i Samsung Galaxy Tap, а також сказано, що Моторола представить свій планшет вже найблищим часом на CES в 2011 році.

Honeycomb - буде Android 2.4?

Honeycomb - буде Android 2.4?

Як заявляє ресурс Electronista , компанія Google свій наступний реліз операційної системи Android під кодовою назвою Honeycomb збирається представити як незначне оновлення, чия версія буде мати номер 2.4.

honeycomb-logo

Хоча багато хто вважає, що Honeycomb буде мати значні зміни в інтерфейсі, і її версія буде мати номер Android 3.0, Electronista, тим не менш, заявляє, що нове покоління операційної системи навряд чи буде представлено раніше конференції Google I / O, що проводиться у травні. Глобальні зміни в інтерфейсі, зі слів того ж ресурсу, нас чекають справді у версії 3.0, але кодову назву цієї системи буде названо Ice Cream (морозиво). А ось Honeycomb стане всього лише наступної еволюцією під номером 2.4, де основні нововведення торкнутися, як раніше і передбачалося, частині оптимізації інтерфейсу під великі дозволу дисплеїв і використання операційної системи в планшетних комп'ютерах. Honeycomb скоріш за все буде представлена в наступному місяці на MWC 2011, а перші зразки пристроїв ми вже побачимо в лютому. Ну а нам залишилося тільки дочекатися підтвердження (або спростування) цих чуток.

Запущено сайт mobtech.com.ua

01.01.2011 запущено сайт mobtech.com.ua - сайт про мобільні технології, мобільні апарати та різноманітні гаджети та аксесуари. Тут ви зможете знайти огляди та тести мобільних пристроїв, новини про тенденції ринку мобільних технологій, різноманітну інформацію про мобільних операторів та поспілкуватись і знайти відповіді на свої запитання на форумі.

 

27.02.2011 - найблищим часом планується сутєво доробити сайт і форум. Також скоро вийдуть цікаві статті. З радістю приймемо від Вас будь-яку критику. Пишіть, що Вам цікаво чи не цікаво, подобається чи не подобається, а ми будемо старатися зробити сайт кращим і цікавішим для Вас!!! 

Дочірні категорії

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області