Home Новини

Виберіть групу новин за списку новин, а потім оберіть саму новину для перегляду.

HTC готує 4-ядерний пристрій з Full HD дисплеєм

На сайті бенчмарка GLBenchmark був помічений таємничий апарат HTC. Коли ми говоримо «таємничий», ми абсолютно серйозні. Ми не знаємо, планшет це чи смартфон, і ми не можемо майже нічого сказати про характеристики цього апарата.

 

htc-mystery-4

 

Новинка проходить в тесті під ім'ям HTC 6435LVW. І, судячи з усього, вона є дуже продуктивним апаратом. По крайній мірі, в тесті GLBenchmark 2.1 вона показала швидкість 121 fps при розширенні 720p. А це більш ніж удвічі перевищує результати HTC One X (LTE) і на 20% вище можливостей Galaxy S III. Така висока продуктивність пояснюється тим, що пристрій засноване на чіпсеті Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 з 4-ядерним процесором, графікою Adreno 320 і підтримкою LTE / HSPA +. А, судячи по тому, що розширення екрана новинки становить 1794 x 1080 пікселів, цей таємничий апарат є планшетом або планшетофоном. Більш того, такие розширення вказує на те, що він виявиться пристроєм з екранними клавішами управління - саме на блок керуючих клавіш, швидше за все, і пішла відсутня «смужка» в 126 пікселів.

Sony таки позбавиться від логотипу Sony Ericsson

У нових телефонах Sony Xperia S і Xperia U відсутня назва Sony Ericsson, зате використовується все той же логотип шведсько-японської компанії. І нещодавно в Sony розповіли, чим це пояснюється. Журналісти TechRadar з посиланням на представників японської компанії повідомили, що використання старого логотипу Sony Ericsson пов'язано з бажанням Sony показати користувачам спадкоємність брендів Sony і Sony Ericsson.

 

sony-ericsson-logo

 

Тим не менш, в майбутньому Sony збирається відмовитися від використання у своїх телефонах логотипу компанії. Але відбудеться це, швидше за все, тільки в наступному році.

Помічена рання версія CyanogenMod 10

Для створення CyanogenMod 10 дійсно потрібно зовсім небагато часу. Більш того, Рікардо Серкейра (Ricardo Cerqueira) вже розмістив на своєму каналі YouTube ранній білд CM10 з наступним коментарем: «Воно живе!».

 

7-13-2012cm

 

CyanogenMod 10 був запущений на смартфоні LG Optimus 4X HD. Йому поки далеко до повноцінної прошивки. Але, враховуючи те, що вихідний код Android 4.1 був опублікований лише кілька днів тому, роботи зі створення CyanogenMod 10 йдуть дуже високими темпами.

 

{youtube}ZdcMZMRQdqo{/youtube}

На фото засвітилася передня панель iPhone 5

У мережі з'явилися фотографії передніх панелей смартфона iPhone 5. Передня панель iPhone 5 дуже схожа на більш ранні витоки фотографій смартфона. При цьому на знімку показана одна і та ж рамка - просто на нижній фотографії вони перевернута.

 

newiphone

 

Фотографія зайвий раз доводить, що в наступній версії iPhone буде використовуватися більший дисплей, над яким можна побачити камеру FaceTime і місце для датчика. При цьому джерела стверджують, що Apple вже почала виробництво iPhone 5, готуючись до осіннього релізу цього пристроя. 

Дочірні категорії

 

UA TOP Bloggers

Яндекс цитирования

Встановлення та налаштування сателітарних антен у Львові та області